Slovenija noce MIGRANTOV

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Slovenija noce MIGRANTOV.


Gost

#51

2016-03-07 06:50

to je moje stališče da se prej pomaga našim ljudem

Gost

#52

2016-03-07 06:59

Ker nočem da bi tujci vladali naši državi

Gost

#53

2016-03-07 07:28

Najprej naj poskrbijo za naše siromake , potem se naj gredo človekoljube.
Zanima me ce je ze cerar in companija katerega vzel domov na stanovanje....hinavsko in pokvarjeno.

Gost

#54

2016-03-07 08:17

Ne želim migrantov v Sloveniji. Slovenija je dolžna v prvi vrsti poskrbeti za svoje državljane. Če misli država, da bo še s temi migranti prala denar, tako kot sedaj z Romi, se ne bi začudila, če pride do še veliko hujšega, kot je tale referendum.

Gost

#55

2016-03-07 08:27

Ker ne želim,da postane Slovenija ogrožena od teroristov in muslimanov.
Bodimo razumni in zgradimo lepo prihodnost

#56 Re: Re:

2016-03-07 08:46

#29: - Re:  

 Ali za vas poročila iz drugih držav o posledicah sprejema tolikšne količine ekonomskih migrantov niso dovolj? Ne znate sklepati po analogiji? Resnično želite in potrebujete to občutiti na lastni koži ali morda še raje na koži vaše hčerke , mame, sestre, malega sinčka? 

Razmišljajte s svojo glavo in nikar ne tulite v rog, ki so ga za nerazmišljujoče pripravile oblastne osebe v naši državi.


Gost

#57

2016-03-07 08:58

Odgovor za tiste, ki obsojajo:

Ali za vas poročila iz drugih držav o posledicah sprejema tolikšne količine ekonomskih migrantov niso dovolj? Ne znate sklepati po analogiji? Resnično želite in potrebujete to občutiti na lastni koži ali morda še raje na koži vaše hčerke , mame, sestre, malega sinčka?

Razmišljajte s svojo glavo in nikar ne tulite v rog, ki so ga za nerazmišljujoče pripravile oblastne osebe v naši državi.
Gost1

#58 Re: Re:

2016-03-07 09:24

#28: - Re:  

 Kakšen rasizem? Vsakodnevno poročajo o zločinih, ki jih storijo 'miroljubni migrantki'. In, ja. Nimajo kaj iskati tu. Ker je njihova kultura preveč drugačna kot naša. Ker so stvari, ki so za njih sprejemljive, za nas pa nikakor ne. Npr. poniževanje, zlorabljanje žensk in otrok, rezanje vratov! Ali je to za vas morda nekaj vsakdanjega?? Sicer pa...zagotovo se nimajo namena integrirati, ampak vsiljevati svoja prepričanja in svojo vero.

 

Malo poglejte po raznih spletnih portalih. Bo ogromno zapisanega o zločinih. Sicer bo pa pri nas kmalu VSE prepovedano. Naši vrli politiki že razmišljajo o tem, da bodo prepovedali vse, kar ni v njihovo korist. In vse, kar bi ljudi bodrilo, da se postavijo zase, za svojo domovino, za svojo kulturo in predvsem za prihodnost, varnost in svobodno izražanje svojih potomcev.

Gost1

#59 Re: Re:

2016-03-07 09:31

#30: - Re:  

 Kaj pa zastonj bivanje, hrana, zdravniška oskrba, kurjava, voda, elektrika...? Vse to so stroški, ki jih moramo mi zase sami plačati, saj nam država še vzame, ne da bi komu, ki je ostal brez, pomagala. Tako da psssst. Postavimo se zase, ne za njih. Naj grejo nazaj. Saj pa so večinoma mladi, zdravi, močni moški, ki čakajo v Evropi čudeže.


Gost

#60

2016-03-07 09:57

zato ker naši občani (večina) komaj shaja skozi mesec pa se nenajde način da bi se jim pomagalo ! Ko bi bila blaginja za naše ljudi bi se strinjal da jih sprejmemo samo ne tistih ki jih drugi zavračajo !

Gost

#61

2016-03-07 10:10

Podpisal zato,ker nočem z nikomer deliti kar sem ustvaril razen z svojo družino,sploh pa moja kultura in njihova NE gredo skupaj,da ne govorim o veri moja vera ne podpira ubijanja in uničenje ali zasužnjiti druge narode.

Gost

#62

2016-03-07 10:27

Ne mislim zivez v strahu pred temi ...

Gost

#63

2016-03-07 14:57

Iz dneva v dan je več lačnega Slovenskega naroda, ki bi rad delal a nima kaj. Migrant bo redkokateri delal in bo samo čakal, da ga bo država preživljala in vedno manj bo denarja za domače ljudi, ki so pomoči potrebni...

Gost

#64

2016-03-07 15:00

naj poskrbijo prvo za slovenske državljane,da ne bodo pod pragom revščine.ne pa za politične in ekonomske emigrante.nam slovenskim državljanom pa že ne vedo več kje bi še kaj vzeli.to je eu,Bruselj nam je pa zagrozil da nam bodo omejili denarna sredstva če ne bomo sprejemali emigrantov.Kriminala kot takega samega pa imamo v Sloveniji dosti.brez emigrantov.

Gost

#65

2016-03-07 15:16

Politik, ki ne podpiše te peticije, naj kar takoj odstopi. Očitno namreč deluje v nasprotju z interesi Slovenije!

Gost

#66

2016-03-07 16:29

zato ker nočem teh pritepencev v svoji bližini in stalno gledal da kaj ne naredijo mojim vnukom

Gost

#67

2016-03-07 16:36

Ker imamo že sami dovolj revežev in žal teh prostakov ne želim v svoji domovini. Branim samo svoje in naše otroke.

Gost

#68

2016-03-07 19:44

Ne želim niti enega migranta v naši domovini, ker se je izkazalo, da so potencialni kriminalci in psihopatski morilci ter posiljevalci v 99,99999%!!! To niso begunci iz vojnih območij, niso preganjani in kot takšni po nobeni zakonodaji NE MOREJO DOBITI AZILA! TAKEGA ZAKONA PREPROSTO NI! Tisti, ki jih vabijo, pa sodelujejo pri KRIMINALU IN IZDAJI DOMOVINE!!!

Gost

#69

2016-03-07 20:27

Strah me je turške invazije, ki ima samo en cilj, izsiljevati in uničiti Evropo.

Gost

#70

2016-03-08 10:34

Slovenska zemlja je zapuščina naših dedov s slovensko krvjo prepojena in naša dolžnost je, da takšno ohranimo za naše naslednike. Da bodo naše hčerke in sinovi živeli po naši kulturi.


Gost

#71

2016-03-10 02:32

Ker mi ni vseeno....in nocem,da moji otroci zivijo v manjsini,ter prisiljeni veri kriminalcev....

Gost

#72

2016-03-10 07:51

Prav je, da se v tej zvezi izpelje referendum, pa naj ljudje odločijo, ali bodo musliji ti ali ne!!
uporabnik

#73

2016-09-19 07:32

Če se sprehajaš po mestu v katerem je veliko ''beguncev''  recimo po parizu boš videl mnogo varnostnikov oboroženih z avtomatskim orožjem, mesta kjer praktično ni beguncev recimo Varšava so bistveno bolj varna, nikjer nobenih oboroženih varnostnikov. Nažalost migranti ki pridejo v evropo ne pridejo z namenom da bi se vključili v družbo. ponavadi živijo v skladu z svojimi barbarskimi islamističnimi prepričanji

Fantozzi

#74 Re:

2017-03-07 16:12

#7: Duhovni mož -  

 Janša ga tud neki sere. Niti njega ne, zadnje dni se sliši, da ni podprl le penove.. Rajši ljudsko patriotno, in vse na novo.

mike

#75 Re:

2017-03-19 09:42

#7: Duhovni mož -  

 Sds je razdiralna stranka! Rešitev je Andrej Šiško z GIBANJEM ZEDINJENA SLOVENIJA!