Proti naselitvi emigrantov kjerkoli v Sloveniji

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Proti naselitvi emigrantov kjerkoli v Sloveniji.


Gost

#151

2016-02-21 14:37

Zato ker sem proti , vlada naj skrbi za svoje državljane.

Gost

#152

2016-02-22 08:23

Ker mi je dovolj moralno eticne samopasnosti nase vlade. Placana je iz nasega denarja dela pa proti nam samo za svoje zepe. Moralno in eticno nam predavajo v resnici pa nam pred nasimi ocmi unicujejo drzavo. Da o ponovni kraji NLB niti ne izgubljam besed.....

Gost

#153

2016-02-24 14:47

obstoj in ogroženost našega potomstva ...

Gost

#154

2016-02-24 15:30

Podpisal ker nas vlada od prvega dne laze kje so sedaj ti silni dohterji inzinerji in mirni narod !!!!!!!!

Gost

#155

2016-02-24 16:01

Ker migrantov v Sloveniji ne potrebujemo, služb tako ali tako ni,
od kod vladi pravica, da uvaža socialne probleme in troši davkoplačevalski denar proti volji ljudi in , na ta način tudi ustvarja
okolje za porast kriminala in ogroža naše otroke.
Tako arogantne vlade pa še ni bilo v zgodovini Slovenije.

Gost

#156

2016-02-24 18:13

sem proti naselitvi emigrantov kjerkoli v sloveniji

Gost

#157

2016-02-24 21:15

sem proti naselitvi migrantov v sloveniji in nasploh proti da so v evropi

Gost

#158

2016-02-24 21:16

nočem islama, nočem nad glavo zvitega meča... je to težko razumet. rad sem samo to kar sem.

Gost

#159

2016-02-24 21:59

Posiljevalcev in ubijalcev ne zelim v Sloveniji

Gost

#160

2016-02-24 22:02

Skrbi me za prihodnost družine,...

Gost

#161

2016-02-25 06:36

Pomembna je nasa drza?
Migrant Asbduh

#162 Migranti

2016-02-25 23:03

cela slovenija bo nasa!!

mi se ne damo.

 

verjamite vasi laznivi vladi

migrantje bomo cez 2 leti v prevladi

v vasi lepi drzavi

 


Gost

#163

2016-02-28 20:24

Zato, da bi slovenski narod na svoji zemlji še obstal in stal.

Gost

#164

2016-02-28 21:06

Ker so posiljevalci in nevarni.
Slovenec

#165 Re: Migranti

2016-02-28 21:09

#162: Migrant Asbduh - Migranti 

 ne boš arabocigo.


Gost

#166

2016-02-28 21:33

proti islamizaciji naše prelepe Slovenije.

Anonymous

#167

2016-03-01 13:27

Prepričana sem, da jim lahko nudimo marsikaj , vendar ne to, kar želijo, da bi jih naselili vsepovsod. Poslati jih je potrebno naprej v Nemčijo, ker jih je Nemčija tudi vabila. Pri nas pa je preveč ljudi, ki nimajo ne denarja, ne služb, ne osnovnih potreb, zato je potrebno najprej poskrbeti za naše ljudi. Tiste pa, ki jih zavrnejo, je potrebno vrniti na mesto, kjer so jih prvi sprejeli. Naj potem oni poskrbijo, kaj bodo naredili in se bodo potem tudi zavedali, da ob sprejemu predvsem poskrbeli, da jih vrnejo domov. Vprašajte se prosim, kako bi ONI /ti ki so prišli/ poskrbeli za vas, če bi prišli na enak način k njim in zahtevali od njh kaj takega? Prav tako bi verjetno morali se njim takoj prilagoditi /red, obleka, običaji/ in ne tako, da imamo mi z njimi probleme. Zakaj jim kuhajo samo piščanca, ugašajo naše zvonove in še kaj? Mislim, da je veliko tega narobe. Imejte NAJRAJE SVOJE LJUDI - to je SLOVENCE. Njih pa lepo kulturno spremljajete in tudi rešujte SPROTI , da se bo lepo uredilo. Naše ljudi zaposlite, tiste, ki nimajo služb tudi pri tem in jih tudi plačajte in hranite, da ne bodo samo pri sendvičih. Oni pa bodo imeli topel obrok. TOREJ VLADA JE ZARADI NAS, ne zaradi tistih, ki niso prebivalci SLOVENIJE.

Gost

#168

2016-03-03 11:24

Ker je Slovenija sprejela dovolj migrantov iz Bosne in drugih republik bivse Jugoslavije ... predvsem treba poskrbet za ljudi ki zivimo v Sloveveniji.

Gost

#169 Re: Re:

2016-03-04 16:28

#68: En - Re:  

 res ti je mamica


Gost

#170 sinRe: Re: Re:

2016-03-04 16:30

#169: - Re: Re:  

 sinko, pridi domov!

mami :)


Gost

#171 Re:

2016-03-04 16:36

#86: -  

 ali imate za pol ceneje?

 


Gost

#172

2016-03-04 17:05

Kdo bo jedu krvavice če bodo okol nas sami muslimani? 

Boštjan

#173

2016-03-06 22:43

Arabci so nagnusni. Radi mučijo pse in ženske.


Gost

#174

2016-03-29 09:02

ZARADI POVEČANEGA KRIMINALA IN ZARADI VPRŠANJA ZAKAJ JIM NE POMAGAJO ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI TUDI-BOGATI ŠEJKI!

TO PA NE POMENI, DA NE BI POMAGAL RESNIČNO POMOČI POTREBNIM LJUDEM, NAJPREJ V SLOVENIJI IN NATO ŠE, LJUDEM KI BEŽIJO PRED VOJNO IN LAKOTO, KAR PA LAHKO STORIMO, DA JIM NA DOMAČEM TERITORIJU POMAGAMO Z VOJSKO IN HUMANITARNIM ZADEVAM, KOT NPR. HRANA, OBLEKA, VODA, KONTEJNERJI, Itd...........Ne pa da dovolimo, da se ubogi ljudje podajajo na tako nevarno pot, da utonejo oz. umrejo od onemoglosti itd....
SLOVENEC

#175 SLOVENEC, KI ŽIVI V DRŽAVI, KI JE V VELIKI KRIZI

2016-03-29 09:28

ZAKAJ NE POMAGAJO ZDRUŽENI ARABSKI EMIRATI- BOGATI ŠEJKI, ITD...

Toliko pametnih glav, pa ne razumejo bistva, da je treba pomagati ljudem na domačem teritoriju ( NATO-celi svet ne samo evropa)  in sicer na naslednji način;

 

- poslati mirovno misijo, vojsko, prvo pomoč, zdravnike, humanitarno pomoč, hrano, oblačila, vodo, kontejnerje za bivanje in ne šotore, zasilno bolnišnico v kontejnerju, itd..

 

- tako se pa evropa razdaja na napačen način z denarjem evropskih davkoplačevalcev, vprašanje pa je če pride denar v prave roke?

 

- izsiljevanje turčije- smo podlegli- ni pravilno - koliko bi lahko naredil za pomoč na njihovem domačem teritoriju

 

- na takšen način pride do spodbujanja sovraštva zaradi napačnega oz. nerazumevanjain nepoznavanja različnih kulturnih in verskih obredov

 

- mošeje ne morejo biti vojaška središča, vsepovsod kjer se ugotovi, zapreti, mošeje so lahko samo za molitev

 

- sem zato, da se zgradi molilnica, po zakonodaji dotične države in  da ne izstopa objekt, prav tako, da se da poudarek, da je to molilnica

 

- nobenih knjižnjic in računalniških učilnic, to imajo vse že v šolah

 

- koliko cerkva ima svoje računalniške učilnice v Sloveniji in smo večina katoliška država, na tak način smo g. v Ljubljani izdali svoje prednike, satrše, pra dede, ki so se borili za smostojno Slovenijo, kdor ne sprejema naših vrednot, naj gre iz Slovenije

 

Pravilno stališče glede, prilagajanja

 Mi vam vašo vero dovoljujemo in vas ne sprašujemo, zakaj verjamete vanjo. Želimo samo, da to sprejmete in da živimo skupaj v harmoniji, sožitju, miru in veselju ter brez predsodkov.
Tukaj je naša domovina, naša dežela in naš način življenja, kjer vam omogočamo in dovolimo, da v vsem tem uživate tudi vi. V kolikor pa ne želite vključiti v ta sistem, se ne prenehate pritoževati, protestirati in žaliti naš jezik, našo zastavo, našo čast, našo vero, naš način življenja, vam iz vsega srca priporočam, da svojo svobodo, ki jo imamo tukaj v naši državi izkoristite in v nasprotnem primeru svobodno zapustite našo državo. Če ste tukaj tako nesrečni, pojdite iskat svojo srečo drugam.

Nismo vas prisilili priti sem. Prišli ste na svojo željo. Torej, morali se boste prilagoditi nam in govoriti naš jezik, saj ste to državo sami izbrali za svojo, mi smo pa vas sprejeli brez predsodkov.

Predsednik vlade Kevin Rudd, Avstralija

 

Slovenija mora v kratkem času doseči veliko višjo stopnjo notranje ekonomske in socialne trdnosti, če naj si zagotovi kolikor toliko suvereni obstoj v znova nevarnem svetu.