ZAHTEVA VLADI DA PRESEKA KLIENTELISTIČNE NEPRAVILNOSTI V ZDRAVSTVU


Gost

#1

2015-10-17 16:21

Ker je denar iz zdravstva namenjen vsem bolnikom, ne glede na ime, ne pa za zasebne žepe vpletenih politikov in oseb iz ozadja, kar se dogaja danes!

Anonymous

#2

2015-10-17 18:31

Ker imamo državljani, predvsem pa onkološki bolniki, dovolj. Dovolj, da državljani nimamo svobode govora, da nimamo informacij kam in v katere žepe se izteka naš denar namenjen za zdravstvo, dovolj igric Remškarja, Cerarja in ministrice za zdravje. Z eno besedo, DOVOLJ IMAMO, da se naš denar izteka v žepe nekaterih ljudi. Dovolj imamo, da se nenehno blati, grozi in šikanira dr. Erika Breclja. Vam je jasno, da imamo dovolj.
Peticijo proti odpovedi delovnega razmerja dr. Breclju je v nekaj dneh podpisalo skoraj 1300 ljudi. Onkološki bolniki jih bomo odnesli v vlado, nato pa naredili živi zid okoli Onkološkega inštituta od koder ne bomo šli, dokler ne dobimo pisnih zagotovil vlade, da bo dr. Erik Brecelj lahko v miru delal.

Gost

#3

2015-10-17 18:33

mafijo je treba uničiti !

Gost

#4

2015-10-17 19:30

To peticijo sem podpisala zato,ker imam dovolj te silne korupcije v zdravstvu

Gost

#5

2015-10-18 03:45

Ker vse,kar se dogaja v zdravstvu,že vse predolgo traja.

Gost

#6

2015-10-18 05:16

ker potpiram stroko.
ker sem jezen ko se sistem spravi na malega človeka.
ker cenim dr. breclja kot strokovnjaka.
ker nimam dobrega mnenja o večini šefov
ker sem za pravico ki pa je itak za večino poštenih ljudi ni

Gost

#7

2015-10-18 05:42

dost jih ma

Gost

#8

2015-10-18 06:09

Ker je to , kar se dogaja na vseh nivojih naše družbe...nedopustno in skregano z moralo

Gost

#9

2015-10-18 06:29

Skrajni čas je ,da se v zdravstvu dela dobro .Da pričnejo zdravniki priznavat svoje napake in da o njih spregovorijo in posledično za njih odgovarjajo.To je za skupno dobro in da se prične izkoreninjat korupcija,ki je je čedalje več.Potrebujemo prav take zdravnike kot je Dr.Erik Brecelj in naj tudi na vseh ostalih področjih zavlada iskrenost in poštenost.

Gost

#10

2015-10-18 06:47

Bando in mafijo je treba uničiti, da bi državljani lahko mirno in spodobno živeli. Ne da bi bili druga Švica, kot so obljubljali, dovolj bi bilo, če bi živeli kot v Jugoslaviji, vendar v samostojni !

Gost

#11

2015-10-18 10:05

zato,ker so doktor breclja podpiram,dober človek,kar je sploh pomembno dober kirurg in pove kar komu ne paše.naj naredijo red naUKC,tam je korupcija zasajena.ta direktor,kao,ni vreden pol kurca z zdravstveno ministrico na čelu.verjetn sta iste baže.skorumpiranca.to je to.
Vladislav Stres
Avtor te peticije

#12 TUDI ČE OPUSTIŠ RAVNANJE POVEŠ KDO SI

2015-10-18 10:24

Ja vlada in ministrica so bili več kot mesec dni po Sklepu IO o razreštvi Remškarja TIHO.


Gost

#13

2015-10-18 17:20

Podpisala sem zato, ker morajo nekateri dojeti, da niso zemeljska os, okoli katere se vrti cel svet!

Gost

#14

2015-10-18 17:25


Dr. Brecelj je velik človek ,dober in srčen zdravnik-kirurg.
Sem njegova pacientka in sem njegovo strokovnost tudi
občutila. Hvala mu !

Gost

#15

2015-10-18 17:29

Kot pacient dr. Erika Breclja niti za trenutek nisem dvomil v postopke zdravljenja. Ni samo enkrat prišel k moji postelji zjutraj, še v civilni obleki. Hvala človek dr. Erik Brecelj.

Gost

#16

2015-10-18 17:29

Ker želim poštenje in red v zdravstvu. Ker zahtevam, da spoštujete vse, kar je povedal dr. Erik Brecelj.

Gost

#17

2015-10-18 17:34

skrajni čas je, da povejo svoje tudi bolniki, ki jim je dr. Erik Brecelj pomagal v njihovih najtežjih trenutkih. Slovenski zdravstveni delavci bi morali biti ponosni, da imajo v svojih vrstah človeka kot je on.

Gost

#18

2015-10-18 17:46

Saj ne vem kaj bi vam napisala, saj je več kot očitno da se bori proti korupciji in dela za dobro vseh bolnikov in ostalih ljudi, kar pa očitno ljudem ki nam vladajo enostavno ni všeč, kar pa ni dobro in zato pa imamo takšno stanje v zdravstvu kakršnega imamo. Ampak pozabljajo pa vsi, da bolezen ne izbira med revnimi in bogatimi. Srečno dr. Erik Brecelj in naj razum zmaga! Pa da vas vidimo vladni veljaki in modri zdravniki!

Gost

#19

2015-10-18 18:49

Z željo, da se v našem zdravstvu nekaj premakne v pozitivno smer.

Gost

#20

2015-10-18 19:20

Podpisala sem zato, ker sem med.sr. in ves čas spremljam poštenega kirurga dr.Breclja, kako se bori z mlini na veter! Država s toliko korupcije bo kmalu propadla, če med njimi ne bo posameznikov, ki se iskreno borijo proti plenjenju, klientelizmu, korupciji. Zato vso podporo dr.Eriku Breclju, ki se za vse nas izpostavlja !!!!

Gost

#21

2015-10-18 19:35

Pri nas je ena noooraaa in velika anarhija, mi oz. večina nas sploh ne razume več kaj se ti gospodje gredo. Treba je naredit plebiscit, da gremo k Avstriji, ker tam pa čiiistooo vse gre in ni takih nespodobnih afer. !!!!!!!!!

Gost

#22

2015-10-18 19:39

...in ne le v zdravstvu!!!
Vladislav Stres
Avtor te peticije

#23 Re:

2015-10-18 19:42

#21: -  

 Ne gremo k Avstriji, ampak zamenjamo:

-  KAPOTE,
klientelistične mogotce
in LAŽNJIVCE.

Pa boš videl da ima Slovenija tudi lepo LICE.


Gost

#24

2015-10-18 19:45

Svet OI dela zelo dobro. dr.Brecelj ni neka starleta, pač pa vrhunski strokovnjak
Vabim vse ljudi dobre misli, naj podprejo to čiščenje, ne pa pacerjev od Janše. Zidarja do Remškarja,,,,,,,

Gost

#25

2015-10-18 20:32

Zadnji čas da se v zdravstvu postavijo stvari na svoje mesto, Zdravstvo naj vodi stroka in ne politika. Nujno odstraniti vse ljudi na vodilnih mestih in nastaviti strokovne, sposobne , neoporečne in naj končno bo zdravstvo za ljudi ki zdravje potrebujejo, za kar naj bi se tudi trošilo večina denarja, ne pa da grejo mesečno milijoni za podkupovanje eden drugega ,,,,Dr. Brecelj ves čas opozarja na problematiko, pa je osamljen, vržen v  trop sestradanih volkov, željnih uničiti vse in vsakogar ki hoče dobro in ne dela razdiralno v tem "skorumpiranem"sistemu.