Kazenska ovadba zoper US

Kazenska ovadba zoper US / Obvestila / Kaj se dogaja z našo ovdbo zoper sodnike US? / Komentarji


Gost

#1

2014-12-18 16:57

Prebrano in vzeto na znanje ! To državo ima v krempljih POLITIČNA MAFIJA!

Gost

#2

2014-12-18 16:59

Se čisto strinjam kar je napisano v komentarju. V pravično odločitev pa ne verjamem, dokler imamo skorumpirane politike, ki so med seboj povezani z sodstvom na čelu. HL

Gost

#3

2014-12-18 17:07

Mogoče bi se še nekaj lahko dodalo.

Parlamentarci so v službi Slovenije - javni upravi.

Če se mora vsak, ki zaprosi za delo v javni upravi izkazati tudi z dokazilom o nekaznovanju, bi bilo tudi za njih to obvezno!

Tudi tukaj se kaže neenakopravnost!

MP


Gost

#4

2014-12-18 17:23

Žalosten sem, ko sem tole prebral. Upam da imajo ustavni sodniki svojo vest, ko že morale nimajo. Če ne ta peticija, bo Janšo sodila zgodovina.

Gost

#5

2014-12-18 17:24

SE POPOLNOMA STRINJAM.
Nikita Xever

#6

2014-12-18 17:33

Postal sem državljan brez države ... Ustavni "sodniki" - SRAM VAS BODI!
Srčno upam, da predsednik vlade M.Cerar res uspe ustavo in njene sodnike na drobno presejat skozi cedilo: SMETI, KI BODO OSTALE NA VRHU - PA NA SMETIŠČE SLOVENSKE ZGODOVINE!!! 


Gost

#7

2014-12-18 17:54

Tugo, hvala v imenu vseh somišljenikov, ki jih je v Sloveniji dovolj, da presekamo s tem cirkusantstvom JJ!

Gost

#8

2014-12-18 18:31

Dejstvo je da bi morali biti pred zakonov vsi enaki.

Gost

#9

2014-12-18 19:30

en izvod kazenske ovadbe poslat na reporter in demokracijo, da jih bo od živcev mal po tleh metal
HARAKIRI

#10

2014-12-18 19:33

A SI VI SAM PREDSTAVLJATE, ČE BI BILO TO OBRATNO, DA BI NAMESTO PLEŠKOTA US DALI ODPUSTEK NEKOMU DRUGEMU, KAKOOOOOO BI JIH PLEŠKO GRIZEL, DAVIL, BRCAL, TOLK BI JIH GONIL, DA BI NA KONCU UBOŽCI STORILI KOLEKTIVNI SAMOMOR


Gost

#11

2014-12-18 19:37

Ovadba je potrebna, da bodo pravosodni organi ovideli, da Slovenci nismo ovčke, ki meketajo tako kot piska US in Janša!!!!! Če mislijo, da se Slovenci z izpustitvijo Janše strinjamo, se motijo!!! Dokaz za to je kazenska ovadba, ker resnično se z izpustitvijo Janše, - krši slovenska ustava in vsi zapisani členi v njej!!!!!!!! --Če samo pomislim, da bi nas naj v parlamentu zastopal kriminalec, ki ni niti odslužil že tako ali tako izredno nizke kazni, .....da bi naj kot pravnomočno obsojeni kaznjenec v našem imenu sprejemal zakone, odločal o najpomembnejših zadevah v državi .... se mi lasje naježijo!!!!!!!!!
kuna ZLATICA

#12

2014-12-18 19:41

PA ZA KOJI QRAC IMAMO TEGA FLIKNJNEGA POHANCA ZA PRESIDENTA REPUBLIK OF BANANA, PA NAJ TO PRIMORSKO HINAVŠČINO ŽE ENKRAT NEKDO POTEGNE ZA JAJCA ALI BO VES ČAS SAMO ŠČITIL TO NESNAGO, ČE TO MISLI, POTEM NAJ SE ODŠLEPA ŠE NA NJIHOVO PLAČILNO LISTO

Lucifer

#13

2014-12-18 19:49

PREDSEDNIK VLADE CERAR, ČE NE BOŠ V KRATKEM FEJST UŽGAL PO MIZI IN ZAČEL DELATI RED V TEJ DRŽAVI, ODSTOPI.

IMAŠ USTAVNO VEČINO V PARLAMENTU IN LAHKO ZAČNEŠ ZA BOŽJO VOLJO ŽE DELATI RED. PA KAJ NE VIDIŠ KAJ SE DOGAJA, DA TE PLEŠASTI Z US PRI ŽIVEM TELESU GLODAJO.

OČITNO NIHČE NI SPOSOBEN ALI PA NOČE NAREDITI REDA IN REŠEVATI SVINJARIJE, KI JIH JE NAREDIL IN JIH ŠE DELA PLEŠASTI.

IN OČITNO JE, DA SE VSE SKUPAJ NE BO KONČALO MIRNO, NA ŽALOST.


Gost

#14

2014-12-18 22:21

Na desettisoče državljanov bi takoj podpisalo  izjavo za kazensko ovadbo US, če bi imeli možnost to podpisati! Nihče od odgovornih se ne zaveda, da je več kot polovica Slovencev že zdavnaj spregledala, zato ne jemlje resno nobenih potez vseh treh vej oblasti! Do kdaj še? Čimpreje se zbudite, da ne bo prepozno!  IS


Gost

#15

2014-12-19 06:24

Saj je vendar Slovenija najbolj skorumpirana država na svetu. Spet en dokaz več. Sprašujem se vsak dan posebej, do kdaj se bo balon še lahko napihoval. Prav dosti se več ne more.

Gost

#16

2014-12-19 06:46

Tako kot pravite, Tugo, treba je biti vse glasnejši.


Gost

#17

2014-12-19 08:12

Sicer se delamo, da je US pomebna institucija, toda že davno to več ni, postalo je politična institucija, ki odloča politično. Primerov je ogromno, na žalost, začelo se je že z negativnimi odločitvami na pritožbe o krivdah neaktivnih družbenikov pri likvidaciji d.o.o. - jev. Nadaljevalo s Titovo cesto v Ljubljani itn. In da ne govorimo o posameznih ustavnih sodnikih in njihovih grehih in spoštovanjem zakonov, denimo Petričevi sorodniki v ministrstvu za zunanje zadeve.

Gost

#18 Re:

2014-12-19 08:16

#14: -  

Tako je, ker država je izgubila zaupanje ljudstva, čeprav ljudje so še vedno optimistični, sicer ne bi dajali kar naprej priložnosti vsakemu priložnostnemu politiku, ki to želi biti.

bobo
Gost

#19

2014-12-19 08:53

se strinjam ampak  glede na dosedanjo prakso ne bo nic ,ce ne zaropotamo -sam primer - cerar ima cel bataljon pravnikov ,na koncu ga sds sprehaja skozi zakonodajo kot navadnega smrkavca . ne razumem zakaj ko sds nekaj naklepa ali predlaga ne preigrajo vse mozne zaplete ki se lahko zgodijo tako da imajo pri roki odgovor za vsako sds-ovlo ciganijo. in mislim da bi jim hitro posla sapa (sds)

PRAVI SLOVENEC

#20 Re:

2014-12-19 09:24

#19: -  

 TAKOJ ŠE REFERENDUM ZA IZBRIS SDS

Tugo Zaletel
Avtor te peticije

#21 Re: Re:

2014-12-19 10:38

#20: PRAVI SLOVENEC - Re:  

 Takoj podpišem!


Gost

#22 Re: Re: Re:

2014-12-19 11:41


Gost

#23 Konstruktivna opozicija

2014-12-19 12:17

 

abcdef abcdef

Gospodje ustavni sodniki naj si preberejo spodnjo novico na spletni strani SDS!

Citat:

"Novice

Predsednik SDS Janez Janša se v Bruslju udeležuje vrha EPP

četrtek, 18. 12. 2014

 

 

Na začetku zasedanja je predsednik EPP posebej pozdravil navzočnost predsednika SDS in na kratko orisal razmere, ki so v Sloveniji pripeljale do zlorabe pravosodja za izločanje političnega nasprotnika.

Predsednik SDS Janez Janša se danes v Bruslju udeležuje vrha EPP, največje evropske stranke. Voditelji evropskih držav in opozicijski voditelji iz vrst EPP se na vrhu pripravljajo na zasedanje Evropskega sveta. Na začetku zasedanja je predsednik EPP posebej pozdravil navzočnost predsednika SDS in na kratko orisal razmere, ki so v Sloveniji pripeljale do zlorabe pravosodja za izločanje političnega nasprotnika.

Vrh EPP je obravnaval investicijski načrt Evropske komisije, pogajanja EU z ZDA o transatlanskem prostotrgovinskem in investicijskem sporazumu, razmere na vzhodnih mejah EU in položaj v Ukrajini in politične situacije v nekaterih državah članicah EU s poudarkom na Sloveniji.

Ob robu vrha se je predsednik SDS srečal tudi z gostiteljem, predsednikom EPP, Josephom Daulom. Na pogovoru so obravnavali položaj posamičnih strank, članic EPP iz Slovenije in vlogo EPP pri oblikovanju zmagovite alternative na naslednjih predčasnih volitvah v Sloveniji. 

EPP vrha so se med drugimi udeležili tudi nemška kanclerka Angela Merkel, grški premier Antonis Samaras, irski premier Enda Kenny, španski premier Mariano Rajoy, portugalski premier Pedro Passos Coelho, romunski predsednik Tarian Basescu, bulgarski premier Bojko Borissov, poljska premierka Ewa Kopacz, madžarski premier Viktor Orban, latvijska premierka Laimdota Straujuma ter mnogi drugi."

Konec citata

Opomba: Del besedila sem jaz pobarval in pdčrtal.

Pa še link, da ne bo kdo rekel, da lažem:

http://www.sds.si/news/15143

 

JJ je bil izpuščen iz zapora, ker je ogrožena demokracija, saj DZ ne more normalno delovati.

Kot sem prebral v obvestilu, pa je manjkal vsaj na štirih sejah DZ.

V Bruslju pa se pogovarja s predsednikom EPP tudi o vlogi EPP stranke pri oblikovanju zmagovite alternative na naslednjih predčasnih volitvah v Sloveniji.

Torej bodo nadaljne akcije stranke SDS peljale v rušitev aktualne vlade, v razpust sedanjega parlamenta in nove predčasne volitve namesto konstruktivnega sodelovanja.

Po mojem mnenju iz tega sledi zaključek:

Ustavno sodišče bo glavni krivec za nadaljno politično krizo v državi!

Mislim, da bo res že skrajni čas da se v Sloveniji zgodi ulica.

ZASKRBLJENI DRŽAVLJAN

#24 Re: Konstruktivna opozicija

2014-12-19 14:24

#23: - Konstruktivna opozicija 

 KO SEM TOLE PREBRAL, KAR JE LE . (pika) NA i NA VSE DOSEDANJE SVINJARIJE, SAM PRI SEBI RAZMIŠLJAM, DA  OČITNO TA DRHAL ENOSTAVNO HOČE IMETI DRŽAVLJANSKO VOJNO IN ŽRTVE. ČE SE MOTIM, ME PROSIM POPRAVITE IN PREPRIČAJTE, DA TO NI RES, DA SEM V HUDI ZMOTI, DA BLODIM, KARKOLI, SAMO, DA TO NI RES.


Gost

#25 Re: Konstruktivna opozicija

2014-12-19 14:41

#23: - Konstruktivna opozicija 

Spoštovani g. Tugo!

Menim, da je zadnji čas, da se pozove predsednika države, predsednika vlade in pristojnega ministra, da podajo odgovor glede teh zadev, da se čim prej poda kazenska ovadba zoper US, ter se takoj obvesti medije o tem, kaj se pri nas dogaja. Ni mi jasno, da so mediji to spregledali (obisk pravnomočno obsojenega v tujini, namesto da bi se udeleževal sej parlamenta, na katerih bi po mnenju US njegova odsotnost  lahko usodno škodovala demokratičnemu delovanju parlamenta). Mislim, da je dovolj norčevanja iz nas, državljanov RS, zato je potrebno takoj ukrepati. Še vedno sem mnenja, da v teh primerih "ulica" zaenkrat še ni rešitev, temveč je trenutno to samo pot JJ, da se ponovno zavihti na "prestol", zato bi morali s pomočjo medijev in političnih strank in pa seveda s podpisi nas državljanov odločno reči NE takemu početju US in zaposlenih na pristojnih ministrstvih.

LP