zahtevamo najstrožjo kazen za obtožene pasjih borb v Litiji


Gost

#126

2015-01-19 12:41

Mislim da ljudi koji ovo rade, su notorne lenstine koje nevole da zasucu rukave I u svom znoju i svojoj krvi da zaradjuju novac, nego teraju sirote zivotinje da to cine umesto njih, bez ikakve trunks savesti.Kada se Desi da se takav pas osveti vlasniku, onda svi dizu hajku na psa...strasno...

Gost

#127

2015-01-19 12:57

Ce bi vsi javni usluzbenci, ki se borijo proti kriminalu, opravljali svojo nalogo, teh borb ne bi bilo. In ta peticija? Jih bo odpravila? Mislim, da ne. Imeti bi morali zelo dobro placane "spiclje." Potem....mogoce bi bil kaksen rezultat.

Je pa nagnusno, sprevrzeno, do skrajnih meja podlo dejanje.
Pac taksno, kot so tudi monstrumi, ki to organizirajo. Za take ni samo zapor. Za take je strik za vrat. Res sem besna.

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2015-01-20 12:48



Gost

#129

2015-03-22 14:28

Signed & shared. This is disgusting! These sick humans should be severly punished & put on the CHAIN GANG!

Gost

#130

2015-03-22 19:31

Anybody abusing any living animal that God created......should be severly punished on earth and the good Lord will judge them at the hour of their death for abusing his loving creations.
vegan
Gost

#131 Re: Re:

2015-03-31 15:18

#121: Barbara Horvat - Re:  

 Spoštovana ga. Barbara Horvat! 

 

Povsem ste zgrešili bistvo mojega sporočila. Ne le, da niste razumeli jedro problematike, ki ga izpostavljam, tudi napačno ste ga interpretirali. 

Naj pojasnim... 

Prvič; Ne opravičujem mučenja psov za pasje boje. Enakovredno obsojam vse vrste mučenj vseh živali! 

Drugič; Če menite, da zato ker naj bi ljudje potrebovali dolgo časa, da postanejo vegani oz. sočutni do vseh živali, jih zaradi tega sploh ne smemo pozivati k temu, potem je takšen način aktivizma prvovrstna hinavščina. Namreč... kot vegan zavzemam pri svojem aktivizmu proti krivicam etično stališče in ga vedno zagovarjam v celoti, ne zgolj napol. Verjetno ne bi rekli nekomu, ki je pedofil, naj postopoma opusti posiljevanje otrok, ampak bi odločno zahtevali da preneha, kajneda? Zavzeli bi nedvoumno moralno stališče in ga argumentirali - otroci so čuteča, nedolžna in ranljiva bitja, zato jim ni prav povzročati zla. In podobno je pri živalih: če jih smatramo za čuteča bitja (torej da občutijo bolečino, ne želijo trpeti in umreti), potem smo zavezani k nenasilju do njih. Pika. 

Tretjič; Če je vaša zaskrbljenost za pse, ki nastopajo v pasjih bojih resnično iskrena in pristna, potem imate očitno radi živali, torej ste moralno zavezani k veganstvu. Če to še niste, je prav, da to postanete. V nasprotnem primeru živite v neskladju z vašimi lastnimi vrednotami. Veganstvo je način življenja, ki teži k izključitvi (kolikor je mogoče in izvedljivo) vseh oblik krutosti in izkoriščanja živali za hrano, obleke in druge namene. To ni zgolj način prehranjevanja, ampak način življenja. Vegani se ne prehranjujemo z živalskimi proizvodi, obenem pa se tudi ne oblačimo v živalske kože in kožuhe, živali ne uporabljamo za zabavo ali v kakršnekoli druge namene. Veganstvo pomeni sočutje, zdravje in pozitiven pogled na svet. 


Gost

#132

2015-03-31 20:03

Ljudje, ki delajo slabo, se posebaj sibkejsim, morajo biti kaznovani!!

Gost

#133

2016-01-08 09:36

Tudi stroge kazni za inšpekcijo, ki ne ukrepa...to je isto, kot biti SOKRIV. Treba je kaznovat storitelja.

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2016-06-13 12:14



Gost

#135

2016-07-01 15:24

Podpisala sem peticijo ker sem sita nesposobnih, prestrašenih lenuhov, ki se jim tresejo hlače za stolček, in samo neupravičeno vlečejo plače od nas davkoplačevalcev, in občanov.. Hočem premike za zaščito živali v Sloveniji.

Gost

#136

2016-07-22 11:45

Sploh nisem vedela da taj tako bolanega v Sloveniji sploh obstaja. Zgrožena sem. Sram naj bo vlado, da to dovoljuje, ker s tem dela celi sloveniji SRAMOTO.