Peticija za ohranitev vpisa v EGSŠ Radovljica

Quoted post


Gost

#44 Re: Ekonomske gimnazije nimajo veze z ekonomijo

2013-01-23 16:26

#43: zadnjiekonomskigimnazijec - Ekonomske gimnazije nimajo veze z ekonomijo

A se ne zavedaš da nekdo plača to subvencijo, država pač nameni toliko davkoplačevalskega denarja za te subvencijo in za daljši prevoz so subvencije večje. Saj si le ekonomist.

Replies

zadnjiekonomskigimnazijec

#45 Re: Re: Ekonomske gimnazije nimajo veze z ekonomijo

2013-01-23 16:56:55

#44: - Re: Ekonomske gimnazije nimajo veze z ekonomijo

Saj sem rekel, da nevem kaj vse se tu presoja in da ne morem podati odgovora. Nevem koliko učencev se bo potem vozilo npr. v Kranj ali Jesenice in koliko stane subvencija prevoza za njih. Nevem koliko učiteljev in rezursov potrebujejo za izvajanje tega programa na tej šoli. Nevem kakšne rezultate dosega posamezna šola in če je to sploh pomembno.

Vem samo, da koristi na ekonomskem področju zaradi tega nisem imel. Celo nasprotno, nekatere stvari so me učili narobe oz z zastarelimi pogledi. Snov štiri letnega ekonomskega programa srednje šole smo na faxu predelali v enem dnevu. Kolikor zastopim se ukinja samo program ekonomska gimnazija, Jesenice so pa tudi blizu.

Ne me narobe zastopit. Sem se imel zelo fino na EGSŠ. Še danes imam na disku mp3 njihove polomljene himne s soundtrackom od Simon & Garfunkel - California dreamin in vem, da se naša "desnica" loti varčevanja zelo nerodno.