Peticija za ukinitev trajnega sodniškega mandata.

Quoted post

Buki

#23 Re: Re:

2012-12-05 21:55

Tezko je debatirati, ce vse ljudi v cehu mecete v iste kos, predvsem pa je tezko debatirati, ko vsepovsod vidite komuniste, kot da bi jaz trdil da vsepovsod vidim zaroto templarjev, ja kdo za vraga pa bi me jemal resno?! Tuji sodniki???? O suverenosti prava znotraj drzave vam ne bom razlagal, ker bi itak videli le komunisticno zaroto-skoda mojega dragocenega casa... Od kje pa vam, da sem odvetnik ali sodnik? V tej tocki bom postavil Actio konec-vsaj zmoje strani. Vi pa le veselo naprej preganjajte in sezigajte carovnice... Bolj pametno bi bilo, ce bi pisali o idejnin moznostih gospodarstva...

Replies

nanda
Gost

#26 Re: Re: Re:

2012-12-06 00:59:21

#23: Buki - Re: Re:  

 No gospod, če niste sodnik ali odvetnik, potem pa ste najmanj kompetentni da o tem razpredate, ker ne poznate zadev.

Z ozirom na to, da poznate pravo, sem vas uvrstila med te zlizane kriminalce.

IN blebetate o tem kar jaz  ne pišem; točno sem navedla, da pride do zlizanosti v pravosodju, kjer so interesi ogroženi ( seveda njihovi), ne mečem vseh ljudi v en koš. Ste zelo podoben mafijskim povezavam v pravosodju, kjer si prilagajajo dejstva po svoje.

Razumem vas, z ozirom na to, da obvladate pravo in se   imate zaradi tega za  vsevednega in v svoji omnipotentnosti blebetate stvari o  okoliščinah (dejanskem stanju) o katerem nimate pojma.

Pa tudi vaša primerjava s templarji je produkt  vaše nadutosti. Nimate nobene osnove, da jo dajate v primerjavo, kar za komunajzarje pa ne moremo rečt; ker kot sem že napisala, so na pomembnih mestih v pravosodju prav komunistični simpatizerji, da ne rečem v gospodarstvu.......in še kje drugje. In njihov največji  idejni vodja prav čuti potrebo, da se javlja v javnosti, verjetno se boji, da bo pristal v zaporu. To pa je težko za starega človeka.

Upam, da   bo Slovencem uspelo po vaše "sežgati" sodnike in odvetnike. Pa tudi z mojo pomočjo!

 In za konec,  kaj me briga vaš, za Slovence škodljiv  čas, saj ste se vi naduto vtaknil v moj komentar.