UTD

Quoted post


Gost

#53

2016-07-13 18:09

To peticijo podpisujem zato, ker po nekaj manj kot trideset let dela sedaj, kot invalid tretje kategorije, prejemam 194 evrov nadomestila. Šel sem skozi številne ocenjevalne postopke, rehabilitacijske centre in komisije ter pri tem doživljal poniževanja, ki so včasih bolj boleča od fizičnega trpinčenja. Obrnil sem se tudi na predsednika Boruta Pahorja. Iz njegovega kabineta sem prejel tolažilno pismo, da on to razume in da ni v njegovi pristojnosti??? Enostavno: ko sistem nekaj zahteva od nas državljanov se točno ve, kam je potrebno nakazati denar, v nasprotnem primeru pa ni noben pristojen za dajanje pošteno zasluženega...česarkoli. Menim, da je za Slovenijo skrajni čas, da na demokratični način "spakiramo" vse dosedanje mogotce, politike, poslovneže, lobiste, bankirje, tajkune itd. itd., jim odvzamemo denar, ki je pridobljen na nepošten način in že to je več, kot dovolj, da se uresniči ideja dr. Valerije Korošec. Pravzaprav jaz njo vidim, kot novo predsednico, ki bo resnično ljubila svojo domovino, naše korenine, identiteto, slovensko marljivost....da bo pregnala ljudi s fašistoidnimi idejami, ki jih skupaj s tujci, oziroma po njihovih navodilih izvajajo nad poštenim ter na nek način naivnim slovenskim narodom. Mirno lahko rečem, da se nad nami izvaja genocid. Kar niso uspeli z vojno (govorim za Elito, ki je globalna), bodo z ekonomijo, birokracijo, farmacijo, s cepljenjem, kemičnim  zapraševanjem (NATO), s psihotroničnimi orožji, skratka seznam za uničevanje večinske populacije je dolg IN VSE TO PODPIRAJO NAŠI DOSEDANJI VODITELJI.

Replies


Gost

#66 Re:

2016-07-16 14:25:08

#53: -  

 Se strinjam. Mnogi to vemo. Mnogo je pa še vedno takšnih, ki se jim zdi znanstvena fantastika, da elite namerno uničujejo človeštvo že....koliko časa?