UTD

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije UTD.


Gost

#51

2016-07-13 12:56

Zato ker živim z borih 307e na mesec kako naj še sploh lahko zivim

Gost

#52

2016-07-13 15:25

Ker je Slovenija disfunkcionalna država, ki se ni zmožna urediti in napredovati in to niti v najbolj grobi osnovi. Smo v 21 stoletju, Slovenija pa stoji na mestu od kar obstaja, ravnotako išče vseskozi izovore (izgovore iščjo predstavniki države na različnih nivojih) za svojo nazadnjaštvo in neurejenost ter nedemokratičnost. Slovenija MORA biti pritisnjena ob zid, da se lahko karkoli sploh ureja. Glede na sociopatijo&psihopatijo državne striukture, pa je to izrazito težaven podvig in upam, da bo vsaj na nekaterih nivojih karkoli kdaj uspelo!

Gost

#53

2016-07-13 18:09

To peticijo podpisujem zato, ker po nekaj manj kot trideset let dela sedaj, kot invalid tretje kategorije, prejemam 194 evrov nadomestila. Šel sem skozi številne ocenjevalne postopke, rehabilitacijske centre in komisije ter pri tem doživljal poniževanja, ki so včasih bolj boleča od fizičnega trpinčenja. Obrnil sem se tudi na predsednika Boruta Pahorja. Iz njegovega kabineta sem prejel tolažilno pismo, da on to razume in da ni v njegovi pristojnosti??? Enostavno: ko sistem nekaj zahteva od nas državljanov se točno ve, kam je potrebno nakazati denar, v nasprotnem primeru pa ni noben pristojen za dajanje pošteno zasluženega...česarkoli. Menim, da je za Slovenijo skrajni čas, da na demokratični način "spakiramo" vse dosedanje mogotce, politike, poslovneže, lobiste, bankirje, tajkune itd. itd., jim odvzamemo denar, ki je pridobljen na nepošten način in že to je več, kot dovolj, da se uresniči ideja dr. Valerije Korošec. Pravzaprav jaz njo vidim, kot novo predsednico, ki bo resnično ljubila svojo domovino, naše korenine, identiteto, slovensko marljivost....da bo pregnala ljudi s fašistoidnimi idejami, ki jih skupaj s tujci, oziroma po njihovih navodilih izvajajo nad poštenim ter na nek način naivnim slovenskim narodom. Mirno lahko rečem, da se nad nami izvaja genocid. Kar niso uspeli z vojno (govorim za Elito, ki je globalna), bodo z ekonomijo, birokracijo, farmacijo, s cepljenjem, kemičnim  zapraševanjem (NATO), s psihotroničnimi orožji, skratka seznam za uničevanje večinske populacije je dolg IN VSE TO PODPIRAJO NAŠI DOSEDANJI VODITELJI.


Gost

#54

2016-07-14 05:33

Lojze nam je obljubljal malo Švico, namesto te smo dobili izropano državo. UTD je zanemarljiv strošek v primerjavi z vsemi miljardami, ki so izginili iz države in poniknili v davčne oaze ...!

pesimisticni_optimist_

#55

2016-07-14 05:34

Lojze nam je obljubljal malo Švico, namesto te smo dobili izropano državo. UTD je zanemarljiv strošek v primerjavi z vsemi miljardami, ki so izginili iz države in poniknili v davčne oaze ...!

 


Gost

#56

2016-07-14 05:38

Lojze nam je obljubljal malo Švico, namesto nje smo dobili izropano državo. UTD je zanemarljiv strošek na miljarde, ki so izginile in poniknile v davčne oaze!


Gost

#57

2016-07-14 08:35

Zdi se mi, da je UTD danes edini način, kako premnogim ljudem (žal) omogočiti (vsaj delno) človeka vredno življenje. Z razvojem tehnologije (robotizacija) pa bo UTD postal nujen.
Vsekakor je potrebno vrniti ljudem tisto, kar si je kapital nagrabil na naš račun, zato gledam na UTD tudi kot na sodoben način razporeditve sredstev v dobro vseh.

Gost

#58

2016-07-14 09:13

Zato, ker si sama ne morem več privoščiti ne oddiha na morju, ne v toplicah. Ker enostavno živim iz meseca v mesec, ker si ne morem več kupiti kvalitetne obutve, oblačila...ker nimam denarja ,da bi kaj po 35 letih obnovila v hiši, kopalnico, streho, okna, teraso,najnujnejše ... To je stanje, ki boli in vpliva na naše zdravje.

Gost

#59

2016-07-14 10:38

Za boljsi jutri v doro vseh

Gost

#60

2016-07-14 10:40

Peticijo UTD sem podpisala zato, ker vsakemu državljanu zemlje pripada dostojno življenje. Bog je ustvaril Zemljo in nas ljudi kot svetlobna bitja, da bi živeli na zemlji v ljubezni, harmoniji in blagostanju, naj bi živeli v svetlobi. Medtem pa so prišle temne sile, ki so nas potisnile v temo, tako da smo prišli na to nizko raven, kjer pač smo. Za začetek bi bil UTD zelo dobrodošel, da bi tudi tisti, ki vidijo samo temo, videli malo svetlobe.

Gost

#61

2016-07-14 12:38

Sploh je nisem podpisala. Samo sem kliknil da sem prebrala zakaj gre
Pa je pokazalo da s podpisala. Kako to????

Gost

#62

2016-07-15 09:45

Ker je to korak k bolj pravični družbi. Argumentov je cela kopica: zagotovi eksistenčni minimum brezposelnim..., ker so v resnici vsi državljani upravičeni do državne lastnine, ker so nekateri po krivici ostali brez službe in brez vsakršne lastnine. Ker je današnji sistem kapitalizma vzrok: za barbarsko uničevanje narave, za kaos v glavah, za kaos v odnosih, za vojne, za ''ropanje'' ljudi in narave, za brezglavo norenje in za dirko s časom. To so vse posledice, ki postopoma eskalirajo v samouničevanje humane družbe. Tega pa nočemo več in moramo zajeziti.
ivoljc

#63 Re: 500,00€ UTD

2016-07-15 09:46

#6: -  

 Prepričan sem, da je za državno blagajno znosna meja tudi 500,00€ in da je uvedba UTD ena od hitrih poti do boljšega in bogatejšega jutri za vse Slovence.


Gost

#64

2016-07-16 12:39

Nekatere sem podpisala, to bom pa obvezno. Očitno, da se edino tako lahko nekaj doseže..... vsaj ogenj in dim...., če že ne pogorišče hehe.

Gost

#65

2016-07-16 14:20

Nujna je. V bistvu smo že prepozni, ker nam sodržavljani že desetletje propadajo zaradi znanih vzrokov. Z UTD-jem bi si vsak drugi, če ne celo vsi, upali zavzeti se za svoje pravice: delavske, socialne, zdravstvene... Vprašanje, koliko tistih, ki životarijo pod pragom revščine, sploh še ima možnost, da se kdaj vrne v dostojno obliko življenja: uničena psiha in zdravje, zaupanje in volja terjajo dolgoletno rehabilitacijo. V bistvu so vodilne elite pohabile velik del prebivalstva.

Gost

#66 Re:

2016-07-16 14:25

#53: -  

 Se strinjam. Mnogi to vemo. Mnogo je pa še vedno takšnih, ki se jim zdi znanstvena fantastika, da elite namerno uničujejo človeštvo že....koliko časa?


Gost

#67

2016-07-16 15:55

Utd je korak v razvoju družbe/države Slovenije , ki nam lahko in mora uspeti. Je ideja , ki je dobra predvsem za malega človeka in temu tudi ponudi dodatno varnost. In ker smo država državljani se le ti moramo mobilizirati do te mere , da gremo na referendum čim prej ter podpremo UTD.

Gost

#68

2016-07-16 17:03

ker je vse to res in je prav da sodelujem

Gost

#69

2016-07-16 18:12

Ker podpiram idejo in uvedbo UTD.
1.maj

#70 Re:

2016-07-17 10:06

#15: Maj -  

 Se strinjam z vami 100%!


Gost

#71

2016-07-17 17:57

Ker je prišel čas za UTD

Gost

#72

2016-07-17 19:13

Da premnogim vrnemo njihovo dostojanstvo in da zaživijo človeka dostojno življenje!

Gost

#73

2016-07-17 23:45

Da zmanjšamo revščino v Sloveniji.

Gost

#74

2016-07-18 05:09

Zato,ker so tajkuni pokradli že preveč,politiki ne naredijo ničesar da bi zaščitili nas male ljudi in da bi .res bolje živeli

Gost

#75

2016-07-18 22:02

pametna poteza