Neomejen ROG uporabe! // Support Autonomous Tovarna Rog

Quoted post

ynos

#38

2016-05-05 09:37

Jaz bom tudi odprl peticijo, da mi MOL podari eno bajto z vrtom v centru Ljubljane. Ker sem priden Slovenec in ker sem si to zaslužil! Če mi pa ne bo podaril bajte, bom pa kar zasedel eno novogradnjo, boli me. Jaz hočem zastonj bajto v centru Ljubljane, pripada mi! Na vrtu bi organiziral roštilj za moje prijatelje s čimer bi skrbel za dobrobit družbe. Na vrtu bi postavil tudi otroški tobogan, kar bi znatno vplivalo na dobrobit otrok! Posadil bi paradajz in kupil 2 kuri ter petelina, skrbel bi tudi za živali.

Podpišite prosim!

(Stupidity should be painful)

 

Replies


Gost

#42 Re:

2016-05-05 15:43:37

#38: ynos -  

 MOL dejansko podpira neprofitne, socialne in umetniške projekte tudi s tem, da daje aktivistom/ umetnikom na uporabo prostore neprimerne za bivanje (kakršen je tudi ROG) za minimalne najemnine (do nekaj 10€);

ROG je prostor javnega dobra in marsikateremu nepremičninskemu špekulantu so se že cedile sline po njem.

Res pa je tudi to, da je med uporabniki tega teritorija marsikdo, ki zlorablja stanje z značilnim cinizmom, ki veje tudi iz komentarja #38.

miška

#63 Re:

2016-06-09 12:51:04

#38: ynos -  

 zaskvotaj nekaj, kar je že X let prazno, kot je bla tovarna rog preden so jo zaskvotali. kaj misliš, da so metali ljudi ven, da so oni lahko prišli not? ne, stavba je samevala in razpadala in sami so se v to podrtijo odločli vlagat svoj prosti čas in denar. in opdrta je za javnost, za vse, ki jim v ljubljani manjka protora. ker nočemo hodit v cacao in stožice.

pejdi nekam in vlagaj v plac, ki ne veš, kdaj ga boš zgubil. živi brez elektrike in tople vode. ajde, te podpiram. da vidim, kako si znaš sam kaj naredit.

slovenec sem, jambram, ker drugega neznam.