zahtevamo najstrožjo kazen za obtožene pasjih borb v Litiji

Quoted post


Anonymous

#85 Re:

2014-11-18 16:30

#6: -  

 Nehajte prosim vas s tem veganstvom in siliti ljudi v nekaj zaradi česa mogoče kateri lahko hudo zbolijo, kot sem naprimer jaz, ker sem poslušala ljudi, ki so več vedeli od zdravnikov samih, na naši zemlji je vse živo tudi rastline in ne mi zdaj rečt, da one pač samo vegerajo, ker to ne drži, je že znanstveno dokazano tudi to, nehajte vi vegetarjanci bučke prodajati, sem vas že poslušala, zavoljo živali in skoraj umrla, utihnte s tem, nekateri ste hujši kot jehove priče, vsiljujete nekaj, kar ni res in ne drži vedno in pri vseh ljudeh.

Seveda, se pa ne strinjam s tem, da se muči živali, sramota, da se to dogaja v 21. stoletju, da se na nehuman način spravlja in ubija živali, da se jih žive meče v olje, da se jih prej pretepa in nasploh, da jim še tisto kratko življenje, ki ga živijo, spremeni v živi pekel, fuj ogabnost človeška in vi vegani niste nič boljši, čeprav se imate za ne vem kok pametne in humane, pa niste, vam kar v obraz povem, tistim, ki mislite, da ste nekaj več, korektni in pošteni, pa ste hujši, veliko hujši, kot nekateri ljudje, ki morajo jest meso in se trudimo, da ga bi čim manj.

Replies

vegan

#90 Re: Re:

2014-11-19 18:01:37

#85: - Re:  

Ljudje ne rabimo jesti mesa, da bi bili zdravi. Ravno obratno - neodvisne študije kažejo, da je raznovrstna veganska hrana daleč najoptimalnejša za človeka. Dokaz smo mnogi vegani, ki smo že desetletja popolnoma zdravi in polni energije.

Torej ... nisi zbolela zato, ker si se prehranjevala vegansko, pač pa zato, ker si se prehranjevala nepravilno. Bodisi zato, ker nisi jedla raznovrstno, bodisi zato ker si jedla premalo (osiromašeno ali industrijsko predelano hrano). 

Še nekaj o krvnih skupinah: Dokazano je bilo, da je prehranjevanje po krvnih skupinah prvovrstni nateg in nima nič skupnega z znanostjo o prehrani. 

Če želiš kakšen nasvet o resnično zdravi prehrani, oz. kako doseči optimalno zdravje, ti lahko svetujem nekaj spletnih strani oz. knjig:

- vegankit.com 

- knjiga "Kitajska študija", avtor: T.Colin Campbell 

- knjiga "Etika v kuhinji", avtor: Gary L.Francione 

- knjiga "Rešite se zasvojenosti s hrano", avtor: dr.Neal Barnard 

- knjiga "Hrana za mir", avtor: dr.Will Tuttle 

- zemljani.si (toplo priporočam ogled) 

 

Lp!