Peticija PROTI gradnji "džamije" !

#26

/ #129 #26

2016-04-17 01:32

Gradnjo đamije podpiram, vsaka vera si zasluzi biti spostovana, ce ne spostujes tuje vere ne spostujes niti svoje, razlika je med muslimani in skrajnezi... Sam sem katolik, po vecini so moji prijatelji muslimani in jih podpiram.. Tuki se kregate zrd ene vere k je se sami ne poznate in mislte d je zdj usak musliman skrajnez... Ne mecte use u isti kos, zto k mislte d use veste... Zacnite gledat iz druzga vidika, k itq ste usi po vrst crnogledi... Mau poglejte iz svetle plati to pa se mau zamislte, zacnite spostvt druge vere ne da sam na svojo gledat k d je use.. Razumm d svojo vero postavljate na prvo mesto, sj jo usak normaln clouk, morte pa razumet d to ni EDINA vera pa dejte priloznost tut drugim, pa ne gledat sam na svojo rit... Zto pa je Slovenija taka k je, pa ne sam Slovenija ampak ceu svet, sj se ne vrti use sam okol vs, razserte pogled, pa mau pomislte... Postavte se mau u njihovo vlogo usaj za trenutk, ne bit sebični... Mau pomislte, k ste bli mejhni, a je blo kj veze kere vere je biu vs prjatu/prjatlca? Ne ni blo, k tkrt sploh vedl niste kaj to je vera, tkrt se na to niste ozeral, ker k si mejhn tega enostavno ne razums..  a zdj boste pa kmal svojim otrokom zacel VI zberat prjatle al kaj? Zto ker je nekdo vere k pac vm ni usec, tut ce bo vs otrok z njemu najbolsi prjatu? To ni normalno... Mau se zamislte no...