Dodelitev skrbništva starim staršem v primeru Škratek


Gost

/ #820

2016-04-01 15:39

Zato,ker se mi zdi čisto noro vzeti otroke iz ljubečega okolja.....Sama sem bila v rejniški družini in vem kaj to pomeni....Ko je mami pila,ko smo vsak dan znova trepetali v strahu nas ni nihče videl...,Ko je umrla ,pa so prišli iz socialne in morala sem v rejniško družino....Ljudje božji ste res tam zaposleni samo zaradi plače????samo zato,da delate usluge znancem,prijateljem,...???Vprašajte otroke,ker otroci so iskrena bitja in povedo iskreno.....Nehajte se delati dobre,če to niste...Kako lahko nekdo otroka odpelje neznano kam ,brez vednosti tistih ki skrbijo zanj???Mislim,meni se srce trga ,ko berem vse to...in to so službe,ki naj bi delale v dobro otrok........žalostno kar se dogaja....in kje so tu vrednote-spoštovanje,iskrenost,ljubezen,sreča???mar ni dovolj,da sta na kruti način ostala brez mamice-sedaj naj ostaneta še brez ljubezni starih staršev???Raje poglejte tiste,ki res ne zaslužijo,da se jim reče starši,pa tudi tiste,ki nikoli in nikdar nebi smeli biti REJNIKI-šE TE SI POGLEJTE,PA SE UKVARJAJTE Z NJIMI...PUSTITE PA OTROKE,KI SI ZASLUŽIJO SREČO IN MIR.......