Polnjene občinske blagajne ali večanje prometne varnosti?!


Gost

/ #23

2015-06-16 19:20

Ja žal sem se tudi sam ujel v to krajo denarja. Takšne svinjarije se niso delale niti v prejšnji Jugoslaviji niti nisem slišal, da bi kaj podobnega počeli drugje po svetu. Pri nas je vse dovoljeno. Država, občina naredi prav vse, da pride do lahkega zaslužka. Lepo se je skrivati za stroji in v vozilih ter se izživljati nad narodom. Seveda nihče od teh sodelujočih ne pomisli na poštenost, človečnost ali kaj podobnega. Zanima me, ali bi si ti "redarji", pobiralci denarja..... upali početi še kaj drugega, kot pa se skrivati v grmovju in prežati na voznike, tik pred tablo konec naselja, brez zgradb ob cesti, brez pločnika, kolesarske steze... Vas vprašam ali bi imeli POGUM kontrolirati naprimer parkirišča za invalide v Merkatorju, Sparu....? Ne to bi bilo prenevarno, saj bi bili v neposrednem kontaktu s storilci. Tam pa ponavadi parkirajo osebe z velikimi vozili, vplivi in drugačnim obnašanjem do soljudi. Primer: 15.06.2015 okrog 12.45 so bili redarji na "delu" v Hruševju. Skakali so sem ter tja kot izgubljeni in z nestrpnostjo iskali zločince, ki bi parkirali malo narobe. Tam se je našel tudi voznik tovornega vozila - prikoličar, ki je avto res pustil na avtobusnem postajališču. Naredil pa je ogromno napako. V trgovino se je šel po sendvič. Seveda idealen plen za te redarje. Kar hitro se se ga lotili. Upam, da jo je odnesel z opozorilom. Žal pa ti ostrooki predstavnki zakona in reda niso videli ali niso hoteli videti parkiranega Audija a6 z ljubljanskimi reg. oznakami, ki je bil parkiran točno na prostoru za invalide, ki se nahaja neposredno pred bivšo pošto. Res, da pošta več ne obratuje a parkirišče je še vedno označeno za invalide. Vozilo ni imelo vidnih oznak, da pripada invalidu.
Tako se to dela. Skrivaj, za stroji in napravami..... Sramota za našo družbo, sramota za te uslužbence.... Mislim, da bi bilo potrebno razmisliti o pobudi, da kdo sestopi iz kakšnih toplih in varnih foteljčkov.