prepoved SAZAS -a pregon vpletenih, tudi pravnikov kateri delujejo na arhaičen način

boris odreitz
Avtor te peticije

/ #444 Re: Re: Re: Re:

2015-01-31 20:53

#437: - Re: Re: Re:  

 Veš tokrat bom uporabil vsa pravna sredstva, sem vztrajen in bolj kot me bombardirajo z večjo vnemo in veččjim sovraštvom do  izkoriščevalcev se bom in se borim.
Moja energija je neskončna.
Sicer pa, po ustavi republike slovenije  je vsaka tožena stranka upravičena do vseh pravnih sredste, do odvetnika in do oprostitve sodnih taks v primeru če jih ne mkore plčačati tako kot je v mojem pprimeru.
 Brez skrbi da niso neranljivi pa še kako so. Če bi bilo to tako da so imuni me Zupan ne bi  hotel idstraniti in selo ubiti kot mi je zagrouzil.
Pomeni sem njemu in njegovemu odvetniku močan trn v peti.
Odvettnikom ne zaupam pa niti noben ni upal tega primera prevzeti, sicer je že itak dokazano da  je SAZAS in Matjaž Zupan z svojim odmetnikom  Slugo , oziroma, sta osebi kateri bi  še umirajočega prodala  samo da je denar.
 To sta dokazala z dejanji in z zahtevki.
Tukaj je veliko obremenilnih okoliščin za oba dva. Kot sem rekel odvetnikom ne zaupam ker zadev ne preučijo, sem pa sam sestavil študijo o celotni zadevi.
 Ko si omenil strokovnjake , oprosti, jaz do sedaj še enega strokovnjaka nisem  zasledil kateri bi podal kako mnenje.
Vsi kateri so pa nastopili so pa  pokazali le pristranskost nikakršne strokovnosti in so njjihova mnenja popolnoma nestrokovna, brezpredmetna in  nesmiselna.
 Zato pričakujem od sodišča  da sodi v mojo - našo korist.
To je le prva stopnja boja. Seveda so pa plani  izdelani za borvbo do konca. Zmagali bomo slej ko prej.

Zupan in Sluga bodo pa zaprti !

To so zločinci katerih zločini so jasno in glasno  obelodanjeni.
Dokumenti so objavljeni na FB strani in tudi tukaj.Svojih zločinov več ne morejo skriti  nikakor več ne saj je vsak dokument kateri pride iz sodišča proti bilo kateremu državljanu    in vsaka obtožnica katero sestavi sluga za SAZAS in nza Zupana zločin proti človeštvu, kulturološki, egsistencialni genocid ter teror nad izvajalci in avtorji. No veliko tega si že sam opisal.
 Ne vdam se tudi če me ubijejo se ne vdam !