ODBOR2014


Gost

/ #37 Re: Re: DRZNI IN HRABRI

2014-11-13 22:23

#36: Domobranec - Re: DRZNI IN HRABRI 

 Domobranec???!!!! Vse si povedal, da si NAJVEČJI ZLOČINEC V SVETOVNI ZGODOVINI in to ti bo povedal cel svet! Na vse kar jaz znam sem PONOSEN!!! In znam tudi kdo je kje bil in kaj je kdo delal! Klavci pa so bili tvoji idoli in taki zločinci in morilci, da se vas je celo okupator bal!
Slovenci nismo nikdar nobenega napadali, razen zverinskih domobrancev, ki so zbrani v vaške straže pobijali nedolžne Slovence, njihovo premoženje pa pokradli. Izdjali ste zavdedne Slovence in s pomočjo okupatorja požigali hiše, v ogenj pa  zmetali žive ljudi, vključno z otroki! In ti zločinec boš kogarkoli presojal kaj je ali ni!

Že okupatorji so med vojno dobro vedeli kakšni zločinci ste in so vašemu pastirju to tudi povedali:

"'Povedal Vam bom odkrito, kaj jaz mislim o MVAC. Nisem Slovenec, a tako gledam na Slovence in njihov boj: MVAC nam Italijanom mnogo pomaga … a med vami Slovenci ustvarja takšno sovraštvo, da ga petdeset let ne boste mogli odpraviti!!!!'

Italijanski general Ruggero v pogovoru s škofom Rožmanom jeseni 1942

 Vedno  ste izdali Slovenijo tudi v osmosvojitveni vojn ko ste do zadnjega sodelovali s KOS-om!!!!

Bil sem udeležen v osamosvojitveni vojni in to ne samo deset dni ko so bili spopadi ampak veliko več! In nisem bil dobro skrit v zaklonišču Cankarjevega doma, ko ste bili v domobranski prašiči, ampak sem bil cel čas zunaj na bojišču!!!

IN čeprav si največje tele si zapomni, da prapor Slovenskih partizanom ima častno in spoštovano mesto v vseh vojaških muzejih po ccelem svetu in spomenit Slovenskim partizanom stoji tudi sredi Rima! Nikjer na svetu, razen v Sloveniji, kjer so si ga postavili sami zločinci pa ni spominskega obeležja za največje zločince domobrance in ga nikdar ne bo!!!

Številni nemški politiki in kanclerji so velikokrat povedali, da je bil NOB boj za Nemčijo in ne proti Nemčiji, kot jo poznamo danes! Le tvoji idoli, ki so bili zločinci enako kot ti so podpirali zločine okupatorjev in bili največji rablji v njihovih taboriščih! Nedolžne žrtve pa zmetali v rove kot je Barbara rov, krivdo pa naprtili poštenim ljudem, ki se tam  sploh niso nikdar zadrževali!

SMERT FAŠIZMU IN NAJVEČJIM ZLOČINCEM DOMOBRANCEM!!!