Odstranitev Jankovića z položaja ljubljanskega župana

plavi

/ #43 Re: Re: Re: Disfunkcionalni bedaki

2013-09-24 14:41

#42: - Re: Re: Disfunkcionalni bedaki 

 Ne delam v javni upravi , delam pri enem največjih izkoriščevalcev delavstva v Sloveniji!Moj delodajalec je naveden ,v enem izmed zgornjih komentarjev!Seveda poznam svoje pravice, svoje delo pošteno opravljam zaslužim si spodobno plačilo! Ali je to problem? Ti si eden izmed tistih, ki delavcu ne bi plačal malice, prevoza na delo, nadur! Vse je jasno!Vse sem zaslužil, nič mi ni bilo podarjeno!Za koliko bi morali delati? Za pest riža spelji se gnoj kapitalistični!Taki ,kot ti ste sramota za nacijo, in civilizacijo 21 stoletja!Pa še nekaj nisem Slovenec, nikoli nisem bil privilegiran ravno nasprotno, delodajalec,mi dolguje večjo vsoto in to bom tudi dokazal na sodišču!Zaradi takih, kot si ti v kratkem v Sloveniji ne bo več Slovencev!Palica ima 2 konca, v kratkem se bo zlomila, nič ne traje v nedogled! Naj vam delajo Makedonci, Romuni, Bolgari in ostali egzoti za tako mizerijo!Tragičen konec se bliža! Imam alternativo, prebivališče, rešen stanovanjski problem lahko preživim brez Slovenije!