ZA UKINITEV DAVKA NA PLACO
Stopite v stik z avtorjem peticije
Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije ZA UKINITEV DAVKA NA PLACO.
|
Gost |
#12015-12-14 16:01Ker je dovolj vse obdavceno zakaj nebi delavec dobo neobdavcene place,to je vse trud delavca ne drzave zakaj bi mogo delavec drzavi placat svoj svic in zule!!? |
|
| |
|
Gost |
#22015-12-15 11:01pa tud na penzije |
|
| |
|
Gost |
#32015-12-15 16:55Ker se z njo strinjam! Hočem zasluženi denar! |
|
| |
|
Gost |
#42015-12-15 20:08To peticijo sem podpisal ker vsak dan garam da si lahko vsaj nekaj svojega začnem ustvarjat in pomagat družini, pa mi še vedno velikokrat zmanjka denarja brez kakršnega luksuza samo 12 urno delo. Potem pa se ogromno mojega denarja gre nekomu drugemu naši prelepi državi ki ne stori kaj dosti za svoje ljudi in se mi ne zdi "fer" do nas vseh. Na koncu pa še vedno poslušamo vsi da v davčnih blagajnah primanjkuje denarja. Res ga ne morjo imet ker so pregloboki žepi marsikaterih, ostali kateri se pa znajdejo pa lepo pospravljajo denar drugih na taksne in drugacne nacine in s tem ljudje se zacnejo goljufije ... Ker je oni vrtijo taksen nacin zivljenja goljufije in povezovanja, korupcije... Se se drzavljani posluzujejo taksnih nacinov prezivetja ki nebi bili potrebni ce bi lahko z postenim delom imel dovolj za prezivetje in ustvarjanje...
|
|
| |
|
Gost |
#52015-12-15 21:02Ker nam naša lastna država krade, kar si prigaramo in ustvarimo. Zraven nam nič ne dajo vzamejo si pa kot, da so oni to ustvarli. |
|
| |
|
Gost |
#62015-12-16 01:48Davek na placo, se, glede na vse ze ostale davke, SPLOH NE SPODOBI!!!! |
|
| |
|
Gost |
#72015-12-16 05:54Zato ker nam država pobere skoraj pol plače in si polnijo svoje riti da potem lahko ta denar po kradejo. |
|
| |
|
Gost |
#82015-12-16 10:12Mislim, da sam naslov pove vse :-D lp |
|
| |
|
Gost |
#92015-12-16 12:10Ker si želim večjo plačo |
|
| |
|
Gost |
#102015-12-16 13:21Ker si drugi bašejo žepe na račun boge raje ki dela za njihove drage vile drage avte drage telefone drage študije njihovih podmladkov in seveda razkošnih hotelov in prestižnih spremljevalk!!!Ja delavec pa si želi preskrbeti familijo.Odgovor. |
|
| |
|
Gost |
#112015-12-16 14:00Nizka placa, trdo delo, ter kruto obdavcenje minimalca! Dost je tega! |
|
| |
|
tom |
#12 davek na plačo2015-12-16 15:24Malce šlampasto napisano. Kar nekaj ljudi ima visoke plače, in če ti ne bodo obdavčeni, bodo imeli še veliko, veliko večjo. To bo za seboj prineslo višjo vrednost dobrin, tako, da nam, revežem, višja plača znova ne bo nič pomenila. Neobdavčena plača bi morala biti, špekuliram, tam, sedaj nekje do 1300,00 € bruto zneska, z višjimi bruto plačami pa bi se davek proporcionalno zviševal...;) |
|
| |
|
Gost |
#132015-12-16 16:39Se strinjam... |
|
| |
|
Gost |
#142015-12-16 17:21A bi jo ce bi lahko zivel z denarjem za katerega trdo delam cel mesec? Zadn cas da drzava poseka po javni upravi, pa naj se oni mal trpijo. |
|
| |
|
Me |
#152015-12-16 18:17A pa kdo res misli da bi imel potem visjo placo?? Delodajalci bi lepo bruto na netto dal in bi mel spet isto...samo sefom bi vec ostal... |
|
| |
|
Gost |
#162015-12-16 18:52Previsoke obavčitve!! |
|
| |
|
Gost |
#172015-12-16 19:58Ker si zaslužimo veliko več kot pa ta drobiž ki ga dobimo. |
|
| |
|
Gost |
#182015-12-16 20:16Ker je enostavno premalo mesecnega dohodka da bi normalno prezivel iz meseca v mesec... |
|
| |
|
Gost |
#192015-12-16 21:48Ker zaslužimo in služim. Ne pa da dajmo državi da se oni bogatijo naši prelepi poslanci ki peljejo nas v propad |
|
| |
|
Gost |
#202015-12-16 22:06Ker so plače previsoko obdavčene in ker se preveč denarja troši po državnih službah ki so popolno nepotrebne. |
|
| |
|
Gost |
#212015-12-16 22:41Posteno delo, posteno placilo. |
|
| |
|
Gost |
#222015-12-16 22:53Popolnoma strinjam. |
|
| |
|
Ali brez ali pa z davkom. To vmes je kar nekaj, oziroma ze zdaj imamo nekaj takega.... |
#23 Re: davek na plačo2015-12-16 23:05 |
|
| |
|
Gost |
#242015-12-16 23:59Ob koncu place nam ostane prevec meseca... |
|
| |
|
Gost |
#252015-12-17 07:21Ker imam družino...partnerka nima službe...pravzaprav končala študij... In nisva upravičena na nič drugega kot 90eur otroškega dodatka... Moja plača pa je 850eur z potnimi stroški ki so 90eur. Pravzaprav bi si država drugje prisla notr, saj bi vrjetno z več prihotki tudi več potrošil... |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.