STOP priseljevanju MIGRANTOV v Slovenijo!
Stopite v stik z avtorjem peticije
Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije STOP priseljevanju MIGRANTOV v Slovenijo!.
|
Gost |
#12016-05-14 06:03Zato, ker imam rad svojo domovino! |
|
| |
|
Gost |
#22016-05-14 07:53ENOSTAVNO NE SPADAJO V EVROPO----SEM ZAGRIZENO PROTI ISLAMIZACIJI EVROPE----BREZPOSELNIH V EVROPI PA JE ITAK ŽE PREVEČ, ŠE ZA NAS NI DOVOLJ DELOVNIH MEST----NOČEMO JIH IN KONEC |
|
| |
|
Gost |
#32016-05-14 07:55Ker je treba temu narediti konec in poskrbeti za domače ljudi |
|
| |
|
Gost |
#42016-05-14 08:04Zato ker smatram da je prvo potrebno poskrbeti za svoje ljudi potem se lahko gremo neke dobre može |
|
| |
|
Gost |
#52016-05-14 08:12Zato, ker je najprej treba poskrbeti za naše ljudi. Pa itak je iz bivše Juge v SLO migriralo preko 100 000 ljudi, ki so večina vsi na socijalki. Sem zelo proti muslimanskim migrantom, naj si oni tam na bližnjem vshodu ustvarijo takšen način življenja kot ga poznamo mi, ne pa da nosijo z sabo njihov način življenja k nam... |
|
| |
|
Gost |
#62016-05-14 08:25Ker nas je več takih ki smo skoraj slabše kot migranti |
|
| |
|
Gost |
#72016-05-14 08:36že tako imamo 30% migrantov iz balkana,dovolj je sranja |
|
| |
|
Gost |
#82016-05-14 09:09Država naj poskrbi najprej za naše ljudi, potem pa naj misli na druge, ne pa obratno kot delajo naši oblastniki |
|
| |
|
Gost |
#92016-05-14 09:57ker nočem islamizacije evrope |
|
| |
|
Gost |
#102016-05-14 10:10Ker je treba najprej za svoje poskrbet,pa tudi boh vedi kaj nam bojo podturili,beguncev je bore malo.. |
|
| |
|
Pravi človek |
#112016-05-14 10:33Bravo Troha !!
Zahtevajmo homogeno, etnično čisto Slovenijo in evropsko Evropo!!! Ne smemo dovoliti, da se Evropa spremeni v drugo Azijo. Nobenih emigrantov in beguncev ne potrebujemo v Evropi. Imamo še preveč brezposlenih Evropejcev, ne pa da nudimo delo tujcem. V Sloveniji je tudi ogromno Šiptarjev, ki odžirajo kruh delovnemu slovenskemu ljudstvu. Treba je razpisati tudi peticijo glede tega. |
|
| |
|
Pravi človek |
#122016-05-14 10:37Zanima me, če se bo OPS organizirala v politično stranko, ki bo nastopila na naslednih volitvah ? Če se boste, vas takoj volimo.
|
|
| |
|
Gost |
#132016-05-14 11:58Zato ker memoti to da dajo za migrante več kot zalasten narod in sem domoljub in mam dost tetih lopovov parlamentarnih naj si jih domu vzamejo pabo Slovenija Slovencem in pravica odločanja tudi toje moje mnenje lp |
|
| |
|
Gost |
#142016-05-14 13:10zadnji cas skoraj prepozno |
|
| |
|
Gost |
#152016-05-14 15:20TAKOJ BREZ PREMISLEKA PODOISAL KER NOČM BIT V STRAHU KDAJ BODO TI |
|
| |
|
Gost |
#162016-05-14 15:43
zato ker nas hočejo na silo islamizirati, nam odvzeti naše vrednote in vsiliti neki tuj barbarski način življenja, kjer so ženske sužnje......zakaj jih ne sprejemejo njihove sosednje muslimanske države....samo Nemčija jih je lani sprejela 1,1 miliona...kaj bo z avtohtonimi prebivalci....Merklovo bi bilo treba že zdavnaj odstraniti....kaj še čakajo?
|
|
| |
|
Gost |
#172016-05-14 18:06Podpisujem, ker z imigracijo ljudi druge kulture nimajo dobrih izkušenj nikjer na svetu in ker je situacija v Sloveniji materialno tako zaostrena, da so pomoči potrebni mnogi državljani Slovenije in ti bi morali imeti prednost pred tujci! |
|
| |
|
Gost |
#182016-05-14 18:28ker nam bodo vse uničili on požrli in ne bo več miru |
|
| |
|
Gost |
#192016-05-14 18:35Naj Slovenija ostane Slovenija ne pa, da bomo čez nekaj let mi slovenci v tujih rokah, da nam bodo muslimani krojili življenje. |
|
| |
|
Gost |
#20 Se strinjamRe:2016-05-14 18:39 |
|
| |
|
Gost |
#212016-05-14 20:02Nisem nasploh proti migrantom, sem pa proti arabskim, muslimanskim invazorjem. |
|
| |
|
Gost |
#222016-05-15 04:54Zato, ker v Sloveniji živi preveč ljudi na robu revščine. Delovnih mest ni za Slovence.Mladi brez služb in brez možnosti si ustvarit družino, dom in samostojno brez pomoči staršev živeti. |
|
| |
|
Gost |
#232016-05-17 11:15Treba je obvestiti čimveč ljudi o tej peticiji.... Mediji? Morda. |
|
| |
|
Gost |
#242016-05-20 13:49Zato ker je prav. Slovenija je naša. |
|
| |
|
Gost |
#252016-08-04 09:26Zdrav razum |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.