PETICIJA za odvzem premoženja nezakonitega izvora
PETICIJA za odvzem premoženja nezakonitega izvora / Obvestila / Za tiste, ki nimate printerja / Komentarji
|
Gost |
#12015-02-05 19:58S peticijo se strinjam, z ustanovitvijo nove stranke pa nikakor ne ! Že tako je več kot preveč strank, zato je vse razdrobljeno in neurejeno, ker vsak vleče na svojo stran, kar je katastrofalno za živelj. Raje razmislite katera stranka vam je bliže po programu, delovanju. |
|
| |
|
Gost |
#22015-02-05 20:54ni problem samo odvzem premoženja precej the ljudi je vplačevala prispevke in razna menagerska zavarovanja z tujim denarjem, nakradenim, prigoljufanim. Ko bodo šli v penzijo ali po določeno dobi bodo dobili denar od zavarovalnic. Kaj je pa s tem denarjem. |
|
| |
To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)
2015-02-05 21:02- Date of removal: 2015-02-05
- Razlog za odstranitev:
|
Gost |
#42015-02-05 21:49Kjemi živimo,šele naj bi se začelodelati na tem da se odvzame kaj "ukradenega", pošteni ljudje si ne morejo navadnega jogurta kupiti... |
|
| |
|
Gost |
#52015-02-05 23:52Nalov : Franci Šuster, Na zelenici 8, 3311 Šempeter v Savinjski dolini. ... Pozdrav ... Franci Š. ... |
|
| |
|
Gost |
#62015-02-06 08:37dragi moj, kdo pa je sprejemal zakone, da se je vse to lahko legalno dogajalo ...??? |
|
| |
|
Gost |
#7 Spoštovani gospod Franci Šuster2015-02-06 08:43 |
|
| |
|
SOL Slovenije |
#8 Re:2015-02-06 08:54Dokler gre volit samo 25% volivcev ni preveč strank. Malo več argumentacije in manj pavšalnosti. |
|
| |
|
Gost |
#92015-02-06 09:11Do prvih obravnav je res prišlo, ampak denarja nam tajkuni še vedno niso vrnili. Mene ne zanima, če so kupovali jahte in zidali ogromne vile; saj bi jim morala že pamet (če jo imajo) povedati, da se lopovščine ne obnesejo, tudi če stoji za teboj država. Torej vse milijarde z otokov nazaj, tajkune ni treba zapirat: prvič so vsi bolani, drugič jim bo pa narod sodil. |
|
| |
|
Iracionalnost |
#102015-02-06 21:11Počasi bo več strank, kot Slovencev! |
|
| |
|
Gost |
#11 Slovenci bomo kot Indijanci2015-02-07 08:14Kot je rekel Ivan Kramberger: če bomo dovolili, da nas okradejo in zasužnijo komunistični kapitalisti, se bomo razbežali po Evropi in po svetu, kjer bomo čistili WC-je in pobirali smeti. Slovenijo pa bodo naselili reveži iz držav tretjega sveta. |
|
| |
|
Proti kapitalistični eliti |
#12 Milijarde iz davčnih oaz2015-02-07 08:20Ko bo kapitalistična struktura v Sloveniji dosegla 100% pravno in zakonsko zaščito (na račun socialne države), se bodo pokradene milijarde začele počasi prelivati nazaj v Slovenijo. Seveda takrat tem roparjem več nihče ne bo nič mogel. |
|
| |
|
Spremembe se ne zgodijo, če molčimo.
Avtor te peticije je vstal in ukrepal. Boste tudi vi storili enako?
Druge peticije, ki bi vas lahko zanimale
Nudimo brezplačno gostovanje za spletne peticije. Ustvarite profesionalno spletno peticijo z uporabo naše zmogljive storitve.Naše peticije so dnevno omenjene v medijih, tako da je oblikovanje peticije odličen način da vas opazi javnost in nosilci odločanja.