za ukinitev centrov za socialno destrukcijo in genocid - CSDjev


Gost

#1

2014-02-08 11:03

CSD niso samo nepravične ustanove, ampak KRIMINALNE ustanove, ker namesto, da bi ljudem, ki se znajdejo v stiski pomagali (ostarelim, bolanim, ljudem ki nimajo opravilne sposobnosti, in predvsem tistim ki vejo, da nimajo sorodnikov) CSD delujejo dobesedno proti njim, ter se želijo na njihov račun okoristiti. Ponavadi da jim poberejo še tisto premoženja, če ga imajo in to ponavadi z dovoljenji samih direktorjev teh pokvarjenh institucij, ter se ob tem dobesedno še izživljajo. Sami ti."strokovni socialni delavci" pa za opravljanje takšnega dela bolj ali manj nimajo niti najmanj primernih kompetenc


Zato moj predlog za naslednjo peticijo bi bil - ODSTRANITEV TE NEPOTREBNE INSTITUCIJE - CSD, ki ljudem dela škodo, ter namesto njih organizirati pristojne neprofitne organizacije, ki bi jim bilo res dejansko v interesu pomagati ljudem v stiski!

Govorim iz svojih izkušenj ker je CSD zaradi svoje nesposobnosti uničil življenje moji materi, ter njo in pa tudi mene poskušal diskreditirat ter naju vrgel iz stanovanja kjer sva celo življenje živeli in imeli tudi stalno prebivališče. moji materi je bila odvzeta opravilna sposobnost in namesto, da bi delovali v njeno korist so delovali kakor so in kot sem videla na lastne oči sama kaj se dogaja - dobesedno kriminal!
Imam resen problem ter bi zaradi tega povsem lahko šla na TV, kot mi je svetoval že odvetnik, a se ne želim izpostavljati, zoper njih pa moram čimprej vložiti kazensko ovadbo!

Gost

#3 Re:

2017-05-08 07:15

#1: -