ROJSTVO NOVE SLOVENIJE - Ljudstvo pripravlja PLEBISCIT...

Štafeta Življenja

#51 Re: Re: Kdo stoji za to peticijo?

2013-09-05 10:20

#44: rick - Re: Kdo stoji za to peticijo?

Spoštovani Rick,

ko bo vsaj 10% odrasle slovenske populacije to pokapiralo, kar si napisal zgoraj***te citiram še enkrat**  Ne podpisuješ za nekoga ampak za idejo, ki je lepo razložena. In tudi krvavo potrebna...  **** takrat ne bomo več poznali ovire za spremembo sistema na bolje. Ker takrat bo pri cca. 200.000 odločnih, zavednih, srčnih,.državljanih moč odločitve tako velika,..da nam bo uspelo. Uspelo izboriti neposredno demokracijo in še kup drugih stvari, ki jih potrebujemo, da bo lahko povprečni Slovenec živel dobro, neobremenjeno in ustvarjalno. Svoboden bremena financ, dolgov, krivde,.takšne in drugačne vrste..

Program-koraki do osamosvojitve http://bit.ly/14EZ56Q in link skupine groups/500737706676088/
Te poti ne morem prehoditi namesto tebe, lahko pa ti pokažem cilj..
Podpisi se pridno nabirajo. Pridruži se nam s podpisom tudi ti in pokaži svojo osveščenost.
Želiš si lepšega jutri, svoje tazadnje pa ne bi premaknil niti za meter naprej???
Tako ne prideš do spremembe in iz te bede niti v 1000 letih.
Zato bodi odločen, aktiven, preberi in deli naprej. Hvala.

Gost

#52

2013-09-05 14:50

Pozdravljen / i! Končno, vendar pot ne bo lahko vsi bomo morali zavihati rokave, da se bo zavest v ljudeh zbudila.

Gost

#53

2013-09-10 09:57

Skrajni čas, da rešimo našo lepo deželo!
Štafeta Življenja

#54 Štafeta Življenja

2013-09-10 09:58

Spoštovani soborci,
odprl sem še eno fronto, s katere se bomo borili za svobodo. Zato obiščite tudi to povezavo in dodajte svoj podpis. Hvala. *** Štafeta Življenja***

Odločni NE za novi zemljiški DAVEK-Odločni DA za UTD-1000€ /preb.

https://www.facebook.com/groups/333229103480995/ FB Skupina: Preberi, razmisli, podpiši PETICIJO!! (NAMEN podpisovanja peticije je, da se nas zbere čimveč odločnih ljudi, da bomo na zvezi, ko bo šlo zares)

Spoštovani moji, pravkar sem odprl novo FB skupino, z imenom:
" Odločni NE za novi zemljiški DAVEK-Odločni DA za UTD-1000€ na prebivalca!"

z željo da nas le ta poveže v zagnanosti za boljši, lepši, človeku prijaznejši in srečnejši jutri! To kar se dogaja pred našimi očmi, je poguba Sloveniji in nam prebivalcem, je ropanje...več na linku zgoraj

Gost

#56

2013-09-11 08:24

Podpiram aktivnosti ter sem pripravljen tudi aktivno sodelovati

Gost

#57

2013-09-11 09:01

Slovenija potrebuje jasno vizijo vodenja za svojo prihodnost.Vlade katere so vodile zadnjih 10 let
gospodarsko politiko,pa so zgrešile osnovne cilje
in se večinoma ukvarjajo same s seboj.Podjetja katera so bila v državni lasti in so jih zaradi svoje nesposobnosti,zaradi divjega lastninjenja,
potopili,bi lahko rešili ali z notranjim odkupom
zaposlenih ali pa z prodajo investitorjem iz tujine.Delovna mesta bi tako ohranili in pridobili
bi sveži kapital za nadaljni razvoj.Če bi naše vlade v preteklosti želele več delovnih mest,bi morala država najprej poskrbeti za okolje,v katerem se spodbuja razcvet inovativnosti.Slovenija pa se sedaj sooča z vrsto
nepotrebnih težav,ko vstopamo v drugo desetletje
novega tisočletja.Tisoči ljudi nima dela ali pa so
izgubili domove,pogosto pa oboje hkrati.Veliko ljudi je lačnih,javno izobraževanje obupno rabi
temeljito obnovo/šolski sistem je sistem še iz časa kot ga je uvedla PRUSIJA...torej star več
stoletij/,naša podjetja pa se trudijo,da bi ohranila odprta vrata.
Desetletje, ki pa je pred nami,pa zahteva sveže,
ustvarjalne in nove zamisli,če želimo resnični
napredek.Za Slovenijo je pomembno,da nadaljujemo
z novimi iznajdbami,ker le te bodo zagotovile poceni energijo in več hrane.Brez nadaljnih iznajdb v zdravstvu,energiji in prehrani bo naša
slika prihodnosti zelo temna.Le naša podjetja in posamezniki bodo poskrbela za ustvarjalnost in
iznajdbe,katera sta glavna stebra gospodarskega
uspeha.
Sedaj smo v položaju v katerem moramo biti resnično razsodni in bomo morali z manj narediti
več,saj le ta položaj spodbuja raven inovativnosti
in ustvarjalnosti,ki je v normalnih časih ne bi
dosegli.Povečana raven inovativnosti ne pomeni vedno,da imamo več denarja,ampak da tisti denar,ki
ga imamo,bomo bolje uporabili.
Zgodovina sama nam kaže,da so največje iznajdbe
nastale v obdobjih hudih gospodarskih kriz.Tedaj
so se uspešni inovatorji soočili z negativnimi
razmerami in so izkoristili svojo moč in so se
odločili za drzna dejanja,ko so iskali nove priložnosti za ustvarjanje nove vrednosti.
Neizpodbitno je dejstvo,da stres,spori in nuja na
naraven način narekuje,da poiščemo novo pot.
Danes se naši mladi diplomanti,ki se soočajo s krutim trgom dela v Sloveniji,vse manj odločajo za
poklicno pot v naših podjetjih,ampak raje odhajajo
v tujino in le malokateri si želi v Sloveniji
ustanoviti lastno podjetje.ZAKAJ ? Država Slovenija mora ustvariti pogoje,da se bo odliv mladih v tujino ustavil,kajti zavedati se moramo
kako so si starejši in mladi medsebojno soodvisni.
Utopično pa je razmišljanje, da se bodo mladi,ki so v tujino že odšli, še imeli željo,da se vrnejo
če jim ne bomo ustvarili zdrave gospodarske klime.
Rojstvo nove Slovenije podpiram in zavedati se
moramo,da bo to težko delo, če v Sloveniji ne bo
enotnosti, v kateri je potrebno najprej pozabiti
preteklost,da bomo sposobniti, da gremo naprej z
prepričljivo vizijo,katera bo ljudi navdahnila in
bo videla zopet boljšo Slovenijo,kakor je sedaj.
Imeti moramo navdihajočo vizijo,ki mora biti jasna,jedrnata in dosledna in bo navdihnila državljane Slovenije in vlagatelje iz tujine.
Za dosego teh ciljev pa ustvarimo klimo,ki ne
bo kot je sedaj,katera je admistrativno preveč
zapletena,zakonodajno povsem zgrešena in davčno
nevzdržna in nezanimiva.Reogarnizirati je potrebno
vlado ,katera bo imela samo 4 ministre, v kateri je
nujno ,da bo minister za ustvarjalno razmišljanje,
če hočemo da se ne vrtimo v krogu ,iz katerega
sedaj predsedujoča vlada ne vidi izhoda.
Lep pozdrav Zvone Prosen



Gost

#58

2013-09-11 10:47

KAR JE DOVOLJ JE DOVOLJ!!!
RESNIČNO ME ČUDI SLOVENSKI NAROD, KO VSI VIDIMO IN ČUTIMO KAJ NAM POČNEJO IN KAKO PA SE NAROD NE ZGANE??? SVOBODA NARODU SMRT LIBERALNEMU KAPITALIZMU IN FAŠIZMU!!!

Gost

#59

2013-09-11 14:53

Mogoče edini način da se nam vrne država...

Gost

#60

2013-09-11 18:30

očistimo slovenske reke in vodo....lp.
TANJA

#61

2013-09-11 19:29

POZDRAVLJENI!

SE NE ČUDIM TEMU KAR SE DANES DOGAJA.
1.VSI SKUPAJ SMO POZABILI NEKAJ OSNOVNEGA. DA SMO KRAJANI MI, DA SMO OBČANI MI IN DA SMO DRŽAVA MI.
NE TISTI NA KS, NE TISTI NA OBČINI IN NE TISTI NA VLADI OZ. "DRŽAVI". BREZ NAS TUDI NJIH NI OZ.JIH NE BO. ONI SO SAMO OD NAS IZBRANI OZ. DELEGIRANI, DA VODIJO V IMENU LJUDSTVA IN NIČ DRUGEGA. ČE TEGA NE OPRAVLJA KOREKTNO( blago zapisano), GA PAČ ZAMENJAMO.
2.NEHAJMO MISLIT SAMO NASE - NA NAČIN, KO MISLIM LE NASE IN SAMO NASE BO PRIŠLO OBDOBJE KO TEGA VEČ NE BOM ZMOGLA IN TEDAJ BOM IZGUBILA BITKO. MISLIMO TUDI IN KONKRETNO TUDI NA BLIŽNJE, SOSEDE, SODELAVCE, ZNANCE IN NEZNANCE NA ULICI...ČE BOMO TO POČELI VSI BO NA VSAKEGA OD NAS MISLILO NA TISOČE LJUDI IN VERJEMITE, DA BO ŽIVLJENJE POSTALO DRUGAČNO-LEPŠE.
3. ZA KAJ NE DVIGNEMO VSI GLASU, KO SE ZGODI NEKAJ KAR NI V NAŠI ULICI, NAŠI VASI, NAŠEM MESTU?!!
ZAVEDAJMO SE, DA BOMO PREJ ALI SLEJ PRIŠLI TUDI "MI NA VRSTO".IN TEDAJ BOMO SAMI.
4. VSE SODBE VSEBUJEJO BESEDNO ZVEZO "V IMENU LJUDSTVA" - ALI SE LJUDSTVO PRAV Z VSAKO STRINJA?
TUDI TEDAJ KO GRE ZA DELOŽACIJO? NA TAK NAČIN USTVARJAJO ŠE VEČJE REVEŽE!
.
.
.
OD DANES DALJE SI BOM MOJE PREBLISKE REDNO ZAPISOVALA-VSAKE TOLIKO MI PRIDE TUDI KAJ PAMETNEGA.
TO MI JE ZA SEDAJ PRIŠLO NA PAMET, ČEPRAV O ZADEVI NON-STOP RAZMIŠLJAM
EDINO MI JE ŽAL, KER STE IZBRALI FB - GA NAMREČ NE MARAM. MA BOM TU STORILA KOMPROMIS.
LEP POZDRAV, TANJA

P.S. PRIPRAVLJENA SEM SODELOVATI


Dejdej

#62 Re: Re: Kdo stoji za to peticijo?

2013-09-15 08:48

#28: - Re: Kdo stoji za to peticijo?

Še en janšist.. Dovolj se je že nabralo uradnih dokazov, kakšen lopov je,da o morali in etiki ne govorimo. Pa prav Janša dela največji razdor med ljudstvom,a ne morete tega že enkrat dojet...


Gost

#63

2013-09-15 10:29

Bil je že čas...

Gost

#64

2013-09-16 08:47

Bil bi že čas, da do skrajnosti izmolzeni državljani stopimo skupaj in nekaj pokrenemo. Ker zanašati se na naše politike, sigurno ni izhod iz slovenske krize.

Gost

#65

2013-11-03 11:22

Podpišem, ker mi je kristalno jasno, kaj se dogaja! No, če pa pogledamo, kaj se dogaja na zadnjih vstajah pa je slovenski narod resnično blesav !

Gost

#66

2013-11-28 19:43

Pozitivno razmišljanje.

Gost

#67

2013-12-09 12:44

Upam, da čim več ljudi podpre peticijo, da se enkrat za vselej znebimo lopovske bande in začnemo normalno živet.

Gost

#68

2014-02-15 22:16

Dragi moji... ČAS zaceli vse rane.. Edino kar lahko kdo spremeni je vedenjski vzorec samospoštovanja in spoštovanja narave ter vse kar sodi zraven...
Vse ostalo se bo spremenilo samo po sebi..
Je samo vprašanje časa in predvsem, kako ga dojemamo in sprejemamo..

Širimo pozitivno energijo in pokažimo moč le te..
POIŠČIMO čim več zmanipoliranih ljudi in jim vsaj probajmo odpreti oči.. Le tako se bo človeški obraz zopet pokazal in s tem se bo spremenil celotni sistem ... smo v občutljivem obdobju in energije so v vojni.. Če smo pozitivno nastrojeni je to močno orožije za pospešeno spreminjanje sistema..

hvala za pozornost in lepa prihodnost še naprej..