Nepravicno sojenje SIT groupu!

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Nepravicno sojenje SIT groupu!.

Drugi gost

#26 Re:

2013-05-11 14:36

#25: -

1. SIT group so nekaj novega na SLOVENSKI sceni.

2. Sami so že v intervjuju rekli, da so Global Kryner neke vrste njihovi vzorniki.

3. Nobena od priredb, ki jih SIT group igra ni od katere koli druge skupine na svetu, vse so lastne.


Gost

#27

2013-05-14 12:53

cccccccc........peticija za SIT group HO HO HO HO.

POBUDNIK JE VERJETNO STAR OD 8 - 14 LET ho ho ho
Srečko Arnuš
Maribor

#28

2013-05-14 21:47

Ljudje ali ste vi normalni, vse gre rakom žvižgat, vi pa od ljudi pričakujete, da podpisujejo neke peticije, ki niso življensko pomembne, nekaj namreč morate vedeti, pravo življenje ni pesmica in ples, ter podobne zadeve, žal je ta družba zašla na napačno pot in je vse skoraj samo lažna neresnična zabava.
Srečko Arnuš
Maribor

#29

2013-05-14 21:58

Pa še nekaj, jaz podpisujem peticije po svetu že nekaj let in za tole našo stran nisem vedel, čisto slučajno sem jo našel, povedati vam hočem namreč to, niti toliko hrabrosti nimate, da bi se prijavili s pravim primkom in imenom, kako boste potem spreminjali svet, ni čudno, da je Slo v totalnem razsulu, če so ljudje takšni zajci, če pa ste mogoče v ilegali vas razumem hehe, samo dvomim, jaz sem pa že prestar, da bi se bal, da me vrag takšen ali drugačen pobere. Pozdrav vsem in tistim ki se radi zabavljajo ali pa ne želim prijetne dneve.