Proti napotitvi Slovenskih vojakov na vojaške misije v tujino


Gost

#126

2016-08-18 10:26

zato, ker me sram, da sem državljan države, ki si poje Zdravljico in hkrati rojakom, niti ne mejakom, žuga z orožjem; čsita hipokrizija in poden. Menda v imenu varovanja celovitosti naših meja!? Pih!

Gost

#127

2016-08-25 18:30

Nasprotujem ker vsaka prisotnost slovenske vojske na tujih bojiščih drastično zmanjšuje varnost slovenskih državljanov. Poleg tega pa še nobena misija koordinirana s strani kolonialističnega pakta ni in ne bo prispevala k miru... fact.

Gost

#128

2016-08-29 11:44

Mater je podpisov malo...a smo že tako apatični, da nam je vseeno kaj dogaja? Ne samo, da smo po debelosti otrok ujeli priključek k ZDA, zdaj očitno tudi po pasivnosti ljudi ne zaostajamo toliko; za razliko bi predlagal pogled na Nemce in Francoze, ki gredo na ulice in celo v Bruselj (kmetje)....mi pa postajamo vse bolj "bećki konjušari", kot nas je žaljivo poimenoval B.Dj. in res smo čedalje bolj uslužni/servilni, ali po Cankarjevsko "za hlapce rojeni". Kot taki nismo vredni svoje države - ali smo jo preveč na lahko dobili (tak je vtis, dvomim pa imajo enako mnenje kakšni veterani vojne, katerekoli). Dajmo prebuditi še več "slovenceljnov"!!!


Gost

#129

2016-09-05 14:34

Nemudoma je potrebno izstopiti iz ameriške teroristične organizacije NATA. ZDA so najbolj zločinska tvorba v zgodovini človeštva.

Miguel Campbell

#130

2016-09-07 15:29

To je bila volja ljudi. En najbol zastopanih referendumov v sloveniji preko 66% za in zdaj imamo obveze ki jih je treba izpolniti, z ljudmi ali denarjem! Novo moznost bote imeli leta 2025

 


Gost

#131

2016-10-27 17:07

Sem proti politiki ZDA in NATO organizacije.

Gost

#132

2016-10-27 22:22

Slovenska vojska naj brani domovino, ne pa da služi
napadalnim namenom NATO, ki ruši legitimne države, vse z namenom, da nekateri posamezniki (vojaško-industrijskega kompleksa) zelo dobro profitirajo.
Navaden vojak je v takšnih (nedomovinskih) vojnah samo
"kanon futer" tujemu gospodarju, za tuj profit.

Gost

#133

2016-11-02 18:47

A smo izbrali nato , da ne postanemo sužnji nekih sovražnih sil? In - zdaj smo sužnji nata!
nevem

#134 Re:

2016-11-02 18:49

#130: Miguel Campbell -  

 Ja, to je najbolj zalosto.

as

#135 Re:

2017-01-17 19:06

#29: -  

 Ne bo držalo, Rusija ali Rusi niso nikomur prijatelj in nikoli niso bili. No mogoče so to sami sebi, pa še to ne, saj sta njihov narod in državljani samo topovska hrana za njihove oblastnike skozi vso njihovo znano zgodovino, Sicer to lahko rečemo tudi za vse druge narode ali države. Manjšina kontrolira večino ljudi, saj to je zgodba človeštva v preteklosti, sedanjosti in verjetno tudi prihodnosti. Mir ne obstaja, saj smo ves čas v različnih vojnih stanjih.

as

#136 Re: Sprememba besedila pod naslovom peticije

2017-01-17 19:16

#118: Mitja Softić - Sprememba besedila pod naslovom peticije 

Rusi niso ravno ovčke. Niso nič boljši kot druga stran. Nisem ne za zahod in ne za vzhod. Naši vojaki, pa nimajo kaj iskati in delovati v drugih državah po svetu. Namen naše vojske je samo eden in to je obramba na lastnem ozemlju pred zunanjimi ali notranjimi nasprotniki. Kakor jaz sedaj vidim, smo sami sebi največji nasprotnik.

Boštjan

#137 ZA izstop Slovenije iz NATA

2017-01-19 14:30

Vstop Slovenije preko referenduma v NATO je dvomljiv. 1. bil je vzporedno z referendumom za vstop v EU, 2. državna propaganda je bila ZA, finančnih sredstev in argumente PROTI ni bilo (pravica oglaševanja bi morala biti enakovredna) 3. Gibljem se v krogu "bolj razgledanih" ljudi pa tudi moje terensko delo je vezano na populacijo "na splošno"... ko sem neuradno spraševal po razlogu za NATO, ni bil NIHČE "ZA" ... torej je verjetno šteje glasov bilo goljufija. 

Sem za referendum ZA izstop Slovenije iz NATA - dajem pobudo.


Gost

#138

2017-01-26 10:08

Slovani proti slovanom...anglosaksonci in germanska plemena se bojijo mocne slovanske skupnosti in jo vedno razbijajo....nazalost..


Gost

#139 ReSET !

2017-02-07 09:20

ReSET ! ReSET ! ReSET !

krt

#140 Re: Re:

2017-02-07 10:00

#24: - Re:  

 25 let časa ni malo časa. In to obdobje je čisti dokaz kako neumni smo, ker: prav nič se nismo iz vsega naučili, celo huje, še večje napake delamo in še bolj lezemo v živo blato. Slovenije kot države v bistvu sploh več ni. Je zgolj skupek nekaj samooklicanih elit, ki so zaprisegle novodobnemu fašizmu, narod, njegovo imetje (vso gospodarstvo) so pa v celoti izročile in podarile (ne prodale) sovražnim silam.

Celotna slovenska družba ali država, če hočete, je le še ena sama mafija!

Niti v najbolj domiselnem romanu ne bi mogel pisec tako sofisticirano opisati dogodkov, kot so se ti zgodili s Slovenijo. 


Gost

#141 Re: ZA izstop Slovenije iz NATA

2017-02-07 10:04

#137: Boštjan - ZA izstop Slovenije iz NATA 

 Podpišem. Seveda je tako. Treba pa je vedeti, da ne bo nobene spremembe na boljše (tudi vsi izstopi iz zvez, institucij ipd) bodo možni le ob prelivanju krvi. Smo tako daleč, da drugače več ne more iti.


Gost

#142 Re: ReSET !

2017-02-07 10:06

#139: - ReSET ! 

 To vsekakor ampak hmm... T. i. elite, zlizane s fašizmom in v njegovi službi bodo vedno znova infiltrirale "trojanskega konja" v bodisi novo stranko ali v nov obraz. Tega se je treba zavedati, ker se še žal ne najbolje. Gre za bitko: življenje ali smrt. 

krt

#143 Re: Re:

2017-02-07 13:01

#135: as - Re:  

 Glede na stanje duha in popolno fašistizacijo politike in uvajanje suženskega družbenega reda tako v  same nosilce/države in v njihove podkolonije (seveda se uporabljamoderen izraz 'demokracija', da se ruljo zaslepi) - je Rusij edina še najbolj normalna država in družba ta trenutek.

Kdor dobro stvari ne razumne jih tudi ne more razumeti..saj to je čist jasno.