PETICIJA ZA UREDITEV PODROČJA ISKANJA POGREŠANIH OSEB

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije PETICIJA ZA UREDITEV PODROČJA ISKANJA POGREŠANIH OSEB.

aNa

#26 Re: Re: Limun

2016-05-02 11:15

#23: - Re: Limun 

 imej spoštovanje do preminulih in do staršev..če tega nisi zmožen/a, se umakni s te strani..


Gost

#27

2016-05-04 15:36

Ker je sprememba NUJNA!!! Z izkanjem je treba zaceti takoj!!! Podpisujem v podporo starsem izginulih otrok, ki bi morda ob drugacni zakonodaji, primeri bili drugace reseni.

Gost

#28

2016-05-08 17:38

Bil sem ze sam deloziran z dvemi moznostmi: pod Dravski
most v Mariboru ali pa v negdanji samostan/ Strossmayerjeva 17/2.Bil sem deloziran iz obcinskega stanovanja Kocevarjeva 8a/2 MB. V to stanovanje se je vselila jugooficirska "obitel" sa detetom...Stanovanje je bilo dvosobno z balkonom. Nov domicil 3x5m2 soba. 2WC za 8 druzin na nasem hodniku. 1 vodna pipa za celo 2 nadstropje... V tem casu sem prisilno sluzil v "JNA" in
bil hrana stenicam!!! Izgubil sem stan. in 2 leti oropane zivljenske dobe... Jaz se ne ustavljam vec na PETROLOVIH crpalkah!
Kaksna je to drzava? Je tole ze Sicilija...Res pravi obraz rdecih
voluharjev z njihovimi nesocialnimi podvigi proti slabim-malim..
To se je ze dogajalo 1945...
LP Joze
lidija

#29 Pridružujem se podpisu peticijee

2016-05-12 16:13

nujno je potrebno urediti to področje s tem bi rešili marsikatero življenje, saj je v določenih trenutkih potrebno ukrepati takoj, brez odlašanja.

lilijana

#30 Re: Limun

2016-05-12 16:17

#15: Limun - Limun 

 droge so le izgovor za morilce mladih fantov, in ker ne poznate problematike v detalje je bolje, da ne komentirate, lahko se vam to pripeti.


Gost

#31

2016-05-12 22:49

Peticijo sem podpisala zato, ker bi si želela takojšno pomoč v primeru izginotja osebe, ki jo ljubim bolj kot življenje samo.( mojega Sina). Nikoli nebi mogla odpustiti tistim, ki so mi pomoč odklonili in so sledili protokolu,oziroma zakonu, ki bi bil lahko razlog,da bi pomoč do mojega sina prišla prepozno.Če mati izgubi SVOJEGA OTROKA,KI JE DUŠA NJENE DUŠE, zanjo življenje nima več smisla! Na žalost,je oblast nekje izgubila človečnost, sočutje, ljubezen in vedite, da, ti osebki nimajo duše in zato lahko mirno, brez slabe vesti sedijo na svoji riti ,zehajo,medtem, ko se tebi meša in ti razsodnost megli um, oni pa čakajo, da pride čas, ki ga za iskanje izginule osebe določa zakon, te čudno primerjajo z očmi in te označijo za terorista, ko znoriš.


Gost

#32 Re: Re: Re: Limun

2016-05-12 22:59

#22: - Re: Re: Limun 

 Želim ti, da nikoli ne doživiš izginotja osebe, ki jo ljubiš, saj bi te bilo takrat pošteno sram svoje objave.


Gost

#33

2016-06-03 10:38

Zato, ker skoraj vsak dan na spletu spremljam obupane svojce pogrešanih oseb, ki prosijo državljane za pomoč, odgovorni pa se obnašajo, kot da se to njih ne tiče.