UKINITEV CSD V SLOVENIJI

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije UKINITEV CSD V SLOVENIJI.

Miro

#1 Škoda časa

2016-04-01 10:18

No če bi resno mislil bi bil kot prvo podpisani viden.Zato vsak ki to podpiše je pač neresen kaj naj podpisujem če se prvi podpisani skriva ali boji dati svoj podpis v v pogled.


Gost

#2 Re: Škoda časa

2016-04-01 11:03

#1: Miro - Škoda časa 

 Spoštovani g. Miro!

Ne vem sicer, kaj ste mislili s tem. Pobudnik peticije sem jaz, seveda sem jo  tudi podpisal, kar se lepo vidi. Je pa res, dame jemedtem že nekdoprehitel, ki pač ni želel biti viden.

Upam,da jopodpiše večina Slovencev.

Pa lep pozdrav

Primož Krže

 

Padobranac

#3

2016-04-01 19:47

izplačilo transferjev nekorektno do prejemnikov ,oklestili so jih na minimum ,da družina nemore dostojno živet ,denar namenjen propadlim delodajalcem ,in za uslužbence -300 -500 evrov družina in Plomba na nepremičnino


Gost

#4

2016-04-01 22:29

Peticijo sem podpisala, zato ker sva tudi midva s sinom žrtve njihovih nepravilnosti. Zaradi odtujitve pa je nastala nepopravljiva škoda, za katero še danes ne odgovarja nihče. Namesto pomoči, smo jaz, sin in moja mati dobili ogromno škode in celo dokazanih težkih kršitev zakona, o katerih vsi molčijo. Sem strogo proti odtujevanju otrok materam, v primeru smrti staršev pa njihovim starim staršem, ali bližnjim sorodnikom. Namesto odtujevanja in škodovanja naj raje poskrbijo za pomoč za kar so v bistvu tudi plačani!!

Gost

#5

2016-04-01 22:44

To peticijo sem podpisala, ker zaradi njihovih postopkov imam izredno slabe izkušnje in posledice čutim še danes. Zaradi njihovih napak in zavajanj so nam mojega vnuka odtujili, kar sama še danes čutim, medtem ko je otrok bil izredno navezan name. Zato nimam zaupanja v njih niti njihovi stroki.

Gost

#6

2016-04-02 10:15

Za to ker ne delajo nič če pa že potem delajo veliko in nepopravljivo ŠKODO!

Gost

#7

2016-04-02 10:36

Prevec primerov poznam,kjer so otroci zaradi sistema in csd izgubili al zavozili svoja zivljenja

Gost

#8

2016-04-03 05:53

Obvezno je potrebno ukiniti tudi zavod za zaposlovanje, ZZZS in SV.

Gost

#9

2016-04-03 07:56

Ker z lastnih izkušenj vem da so to ženske z velikimi problemi. Svoje frustracije pa izživljajo na nemočnih otrocih.

Anonymous

#10

2016-05-29 10:12

Peticijo sem podpisala, ker imam slabe izkušnje s CSD. Menim, da malomarno in površno opravljajo svoje delo.