PROTI TITU IN TITOVI KULTURI

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije PROTI TITU IN TITOVI KULTURI.

NE JANŠIZMU IN FAŠIZMU

#1

2016-03-30 15:42

E ubogi revček! Ravno njemu se lahko zahvališ, da danes lahko gobcaš tukaj in se repenčiš. če ne bi bilo njega bi ti in tebi podobni že davno crknili od lakote!!! preberi si, kaj so povedali o Titu!!! 

<http://www.marsaltito.com/Rekli%20so%20o%20Titu.htm> 

Sedaj pa hitro mamici po mleko!!! 

 


Gost

#2

2016-04-12 12:45

Stvari so šle predaleč.Če bomo to še naprej dopuščali, nam bo vse skupaj zraslo čez glavo in nas uničilo.Slovenijo Slovencem!!!

Gost

#3

2016-04-12 13:20

Enega največjih evropskih zločincev in morilcev pa res ne bom podpiral; sploh pa ne v samostojni Sloveniji. Dost¨mam !
LP
JG

Gost

#4

2016-04-12 13:23

Poveličevati človeka, ki je lastnoročno umoril več kot 200 ljudi in je odgovoren za najmanj milijon nedolžnih žrtev na tleh YU je vredno vsega prezira!!

Gost

#5

2016-04-12 13:28

Ker je komunizem ravno toliko zločinska organizacija kot nacizem fašizem in vse vere, ki z nasiljem prepričujejo drugače misleče.

Gost

#6

2016-04-12 13:33

Zato,ker mislim,da je zadnji čas,da nehamo poveličevati nekoga, ki je Slovencem prizadejal toliko gorja, krivic,medsebojnega sovraštva....
TITO

#7

2016-04-12 13:37

Ni kaj nekaterim se počasi kisa v glavah.


Gost

#8

2016-04-12 14:03

zato ker se njegova kultura in sistem še naprej nadaljujeta v tej državi, kar pa ne spada v ta čas.

Gost

#9

2016-04-12 14:38

Komunizem mora izginiti iz naše države.

Gost

#10

2016-04-12 14:56

Ker imamo svojo državo, potrjeno na plebiscitu in ta oseba ne sodi v njen kontekst.
sam in sung

#11 tito

2016-04-12 14:57

No, no, kdo stoji za to peticijo pa ni prav teżka uganka. Josip Broz Tito je moji in kar nekaj drugim generacijam,  podaril eno najlepših mladosti kar si jih je mogoče predstavljati. Živeli smo polno družabno življenje. Druženje je bilo pristno, drug drugemu smo pomagali. Prosti čas smo preživljali na ulicah in v naravi, in ne v nakupovalnih centrih. Sočloveka smo cenili po dejanjih in ne po oblekah in denarju. Ne, v trgovinah ni bilo sto vrst mleka in dvesto vrst čokolade, marsičesa sploh ni bilo, vendar to niti približno ni zasenčilo vseh ostalih nematerialnih dobrin, ki jih danes ni več. Seveda je ime Tito kar nekaj masla na glavi in tega ne zanikam. Vendar, dragi moji oboževalci neoliberalnega kapitalizma in prostega globalnega trga, a veste koliko otrok, žensk in moških trpi in umira po svetu, samo zato, da imate vi na voljo sto vrst mleka in dvesto vrst čokolade na policah?!  A veste koliko so plačani novodobni sužnji za šivanje oblek, ki vas stanejo par evrov, a veste kdo vam šiva nike copate in žoge? Ne vi meni o številu mrtvih za katere je kriv Tito, vaš oboževani sistem jih dnevno sproducira vsaj 2 x več. Da ne govorim o verah, vključno s krščansko! Lahko pišete karkoli hočete in podpišete karkoli hočete, Tito je bil, je in bo ostal pozitivna zgodovinska oseba.

Amen!


Gost

#12

2016-04-12 15:01

Ker mi njegov čas še ni dal odgovora, kdo - ali on ali njegova slovenska ekspozitura, je v komunistični revoluciji Jugoslavije umoril mojih pet stricev. Ve se, da je svoje morilske podvige izvajal med narodom tako med revolucijo kot po njej še leta, strah njegovega sistema pa sejal do osamosvojitve Slovenije, mnogim pa še danes.

Gost

#13

2016-04-12 15:04

Čas je, da se obsodi tega množičnega morilca in diktatorja!!!

Gost

#14

2016-04-12 16:01

Dovolj je ze povelicevanja tega diktotorja.

Gost

#15 Proti

2016-04-12 16:02

Naj se razčisti naša zgodovina

 


Gost

#16 Re:

2016-04-12 16:10

#1: NE JANŠIZMU IN FAŠIZMU -  

 - lahko se takoj odseliš - v kumrovec - ever!! 


Gost

#17

2016-04-12 16:31

To peticijo sem podpisala zato, ker je bivši sistem in Tito bil nedemokratičen in uničujoč do drugače mislečih. Še zdaj so mlajše generacije zavrte ali pa zavedene in prikrajšane za resnico, ki se je dogajala v Titovi Jugoslaviji. Mislim, da je čas, da se temu naredi konec.
Toti

#18

2016-04-12 16:32

Ta Jugo sistem, ki še se drži nas samo zavira in dela hlapce iz nas, če se ne rešimo rdečkarjev bo SLO postala nova Bosna, brez morja... Slovenci se moramo zavedat, da smo tu staroselci, na naši zemlji je nastalo 47držav, sedaj pa bi še radi Slovenijo razdelili na gete oz. manjšinske pokrajine!!! Nisem nacijonalist, nič nimam proti tujcem, ki se tu asimiliraji, mogli bi se tudi integrirat v našo družbo, vendar ta prejšnji komunistični sistem dela ravno nasprotno... Jaz pravim, da se komunajzerji rdečkarji delajo norca iz nas staroselcev-Slovencev, potrebno jih je odstranit iz vseh smari kjer majo lovke...https://www.youtube.com/watch?v=zlqrbmNHz4A Lep pozdrav OJ


Gost

#19 Re: Proti

2016-04-12 16:39

#15: - Proti  

 Saj delaji na tem že kar lep čas, vendar majo kumonajzerji, rdečkarji povsod lovke...

Šiško se zelo trudi vendar skoraj brez uspeha, ker je levica v Sloveniji premočna, zato pa nas mora čimveč podpisat to peticijo...


Gost

#20

2016-04-12 16:42

Ker mi je "polna kapa" poveličevanja tega Jugozločinca in klavca Slovencev na 600 prikritih moriščih po Sloveniji.

Gost

#21

2016-04-12 16:46

Nilkoli ni prepozno !

Gost

#22

2016-04-12 17:41

Zato ker je cas da se spremenijo nazivi za vse mostovi zgradbe,ulice in drugo (dolocen propagandni matrérial v k´knjigarnah.odstranitev vseh kipov spomenikov ki zvisujejo pomen te zapeljane in laznive zgodovine.

Gost

#23 Re:

2016-04-12 17:44

#1: NE JANŠIZMU IN FAŠIZMU -  

 Tebi se je skuhalo .Pojdi v tujino in se nauci normale


Gost

#24

2016-04-12 17:47

To mora storiti vsak zavedni S L O V E N E C

Gost

#25

2016-04-12 17:48

Ker sem prebral knjigo Pera Simića: Tito,skrivnost stoletja.
Bil je strahopeten(3x so mu komaj preprečili,da se ni vdal Nemcem),prevarant(prevaral zaveznike,da ne bo uvedel komunističnega sistema in omogočil svobodne volitve),ukazal poboj blizu enega milijona sodržavljanov,uvedel koncentracijska taborišča za prave in namišljene politične nasprotnike,kljub "proletarski"retoriki živel v ukradenih kraljevih rezidencah,kot despot,kljub vsesplošni revščini prebivalcev delil zlate ure in tobačnice,kot indijski maharadža,ter si kupoval ljubezenske noči z egiptovsko trebušno plesalko,medtem,ko je narod stradal. Najhuje od vsega pa je,da je s korupcijo in negativno selekcijo,ter obdajanjem s kriminalnimi sodelavci uničil in totalitarno poškodoval zavest državljanov do te mere,da ne morejo več prepoznati svojih valptov in krvosesov,ter jih brez pameti volijo tudi v demokraciji.