Peticija proti ukinitvi parcelnih ograj v kampu Valkanela


Gost

#26

2016-02-29 18:49

Letos so se odločili za ukintev ograj.Drugo leto pa nam bojo poslali dopis, da smejo v AC Valkanela prikolice stare največ 2 leti, ker pač starejše kvarijo izgled kampa.
Malce za šalo moj komentar vendar pa v razmislek ali mislite, da smo pavšalisti zaželeni gostje? Lp vsem Miloš Hanžič parcela 191i

Gost

#27

2016-02-29 18:52

Tudi mi smo prepričani, da si za pošteno plačan pavšal zaslužimo primerne pogoje, kot so ograja zaradi varnosti, očiščene parcele in pa predvsem prijazno osebje. Mislim, da je že čas, da se enkrat oglasimo, ne le da se vsak zase jezimo.

Gost

#28

2016-02-29 19:36

Motenje sprehajalcev, ki brezobzirno hodijo preko parcele medtem, ko uzivas obed pri mizi, prasenje avto, ki vozijo po makadamskih poti, pocitek z nekaj zasebnosti, nicna varnost otrok in domacih zivali... Vse to, ce ukinejo mobilne ograje! Danes ograje, jutri ljudje. Naslednjic lahko zahtevajo, da so edino zazeleni gosti z svetlimi lasmi in ocmi. Sem proti.

Gost

#29 Re: Valkanela

2016-02-29 19:58

#24: Platiša Aleš - Valkanela 

 "Nadamo se da će ovogodišnje poskupljenje opravdati ovogodišnja investicija i da ćete razumjeti politiku naše firme po pitanju donošenja ovakvih odluka."  !!!

Halo, letos nam računajo za bazen kateri bo v najboljšem primeru dokončan ne prej kot sredi julija ali še pozneje.

Poleg tega bo moten dnevni mir v kampu, še posebej bomo na slebšem tisti, kateri mejimo na bodoče gradbišče.

Hrup, prah, blato in veliko prometa mimo parcel pa naj vse mirno prenesemo.

Velike naložbe se investirajo drugače, ne preko pavšalov.

Če že tako mislijo financirati nove stvari, potem naj postanemo solastniki, delničarji.


Gost

#30 Re: Re: Valkanela

2016-03-01 10:33

#29: - Re: Valkanela 

 Ja tocno to! Kdo tle investira?? Zgleda da pavsalisti. Nezaslisano.


Gost

#31

2016-03-01 15:06

Nikakor ni problem samo ograja. Tudi cena pavšala je problem, ki ga je treba hkrati rešiti! Ne morejo povišati cen na račun (novosti), če pa le te niso izvedene. To, da se izgovarjajo na dvig cen zaradi novosti ni sprejemljivo, razen če imajo druge argumente (ekonomska računica). Novosti bi naj bile šele konec trajanja pavšala, če sploh. A smo pripravljeni plačevati za nekaj, kar ni mir,uživanje, relax ali bomo plačevali za gradbišče ,prah, blato, hrup in vse kar spada zraven?!? To imamo lahko tudi doma. Kolikor mi je znano pa na v turističnih mesti, naseljih v času sezone ni dovoljena gradnja oz. kakršno koli izvajanje gradbeni del. Od znacev pa smo izvedli, da v kampu v Rovinju v upravljanju Maistre ni problema z ograjo tako, da je to verjetno samovolja ge. direktorice Valkanele...


Gost

#32

2016-03-02 06:45

se strinjam, da je v prvem planu ograja, ampak prosim da se v nadaljnem postopku upoštevajo tudi vsi moji predlogi, ki sem jih v predhodnem meilu napisala.
Koco

#33

2016-03-02 07:37

Moj predlog je da se društvo sformira in gremo vsi v drug kamp, družno. Odj.... valkanelo, pa naj si tlačijo v rit te njihove parcele in investicije z zvezdicami vred.


Gost

#34

2016-03-02 08:02

1. prepoved postavljanja ograj
2. dvigovanje cen pavšala, v zameno ne dobimo nič
Ksenija P.

#35 Re:

2016-03-02 08:42

#31: -  

 Se popolnoma strinjam. Računajo nekaj kar sploh še ne nudijo. Naslednje leto, po možnosti, pa bodo spet zvišali ceno na račun dodatne zvezdice, ki jo bodo sigurno pridobili na račun tega istega bazena.

Glede ograje, pa izgleda, da ima g. direktorica svojo firmo znotraj firme?


Gost

#36

2016-03-02 13:41

Tudi jaz imam tri vnukinje stare od dveh do pet let in si seveda brez ograje ne morem predstavljati njihovega varstva.
Lp Igor

Gost

#37 Re: Re:

2016-03-02 17:11

#35: Ksenija P. - Re:  

 Unapred samo se kurvama plaća! 


Gost

#38

2016-03-17 15:03

ker se ne strinjamo z ukinitvijo parcelnih ograj v kampu valkanela.

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2016-03-27 05:13


George

#40 Vsak ima možnost izbire

2016-03-27 05:25

Zanimiva debata. Mogoče en nasvet - 30 let sem kampiral. Zamenjal zaradi podobnih zadev najprej en kamp in potem po več letih še drugega.

Na koncu sem ugotovil, da je bolje kupiti vikend (nujno z malo zemlje / vrta), saj ga dobiš lahko zelo poceni. Z malo sreče se ti povrne v 15 letih (računana vrednost pavšala). Zdaj po 5ih letih ugotavljam, da bi to moral storiti že prej.

Torej - kampi so privatna podjetja in imajo pravico odrejati svoje cene in postavljati svoje pogoje. Mogoče pa ne marajo pavšalistov, ker jim zmanjšujejo dobiček? 

LP

J




Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...