SLOVENIJA ZAVARUJ MEJE

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije SLOVENIJA ZAVARUJ MEJE.


Gost

#51

2015-09-17 15:29

Ljudje Slovenija je krščanska država in očitno bomo morali sami poskrbeti da tako tudi ostane. Prosim vas vse Slovence in Slovenke sedaj je čas da stopimo skupaj in preprečimo to kar se sedaj dogaja, ker če ne bo naša prihodnost zelo črna...

 

 


Gost

#52

2015-09-17 15:33

Ker mi ni vseeno za svojo državo v kateri lahko še vedno dokaj svobodno živim!!

Gost

#53

2015-09-17 15:48

Just DO IT!
nono

#54

2015-09-17 15:49

Po musli koledarju so sedaj v letu 1436, kar pojasni njihovo ravnanje.

Kaj je problem zahoda pri musli imigrantih:

politična korektnost se je razvila na zahodu in je v nekaterih skandinavskih državah že na robu norosti.Sedaj hočejo z istimi metodami obravnavati ljudi, ki tega enostavno ne poznajo. Muslimani so navajeni trde roke, vsako popuščanje je za njih znak šibkosti. Vsako popuščanje je v bistvu prilivanje olja na ogenj. Ne spoštujejo sistema, kjer je popuščanje in dogovor modus operandi. Razumejo in spoštujejo samo trdo roko - zato jih je tako treba obravnavati.

Če gledamo sedaj razmere na Makedonski, Madžarski meji, imigranti brez papirjev zahtevajo, da jih spustijo čez mejo, se spopadajo s policijo, uničujejo vse kar jim pride pod roke, za seboj puščajo goro smeti.


Gost

#55

2015-09-17 15:53

Nesposobni politiki, ko bodo dojeli, bo prepozno

cairns

#56

2015-09-17 15:54

To ni begunska kriza. To je invazija iz Azije in Afrike. Begunci prosijo za pomoč in so za njo hvaležni. Kje so dobili zatočišče za njih ni važno. Pomembno je da so na varnem . Ti ilegalci pa so predvsem mladi moški pa ne prosijo ampak zahtevajo. Če takoj ne dobijo napadejo policijo. Na ladje in nazaj od koder so prišli.

u

#57

2015-09-17 16:25

Ne potrebujemo srednjega veka ponovno v Evropi!!!!! 


Gost

#58 Re:

2015-09-17 16:27

#54: nono -  

 bravo


Gost

#59

2015-09-17 17:40

Vojsko na mejo !


Gost

#60

2015-09-17 17:46

Zato kr me je enostavno ze strah teh ljudi kr mislim da tole ni nc dobrga hvala.

Gost

#61

2015-09-17 17:49

Zato, ker bi se vsi ne glede od kod prihajajo, morali držati zakonov, ki veljajo tudi za nas Slovence in v Sloveniji živeče državljane.

Gost

#62

2015-09-17 18:07

Ker menim, da niso vsu begunci pravi begunci. En del ljudi samo izkorisca priloznost za migracijo.
gost

#63

2015-09-17 18:13

Danes je bil v Berlinu ustreljen Iračan, kateri je zabodel policistko in ki je od l. 94 živel v Nemčiji, torej se v 20 letih ni asimiliral, kot se tile ekonomski migranti nikoli ne bodo, ZATO ČIM DLJE STRAN Z NJIMI!


Gost

#64

2015-09-17 19:09

Ker se jih bojim. Mogoče se sliši strahopetno, ampak iskreno.

Gost

#65

2015-09-17 19:12

Prav je da se zavarujejo meje! 90 procentov moških sposobnih za boj vdira v druge drzave! Oni vedo zakaj! Upam da naši vrli politiki spregledajo! Se pa bojim da je ze prepozno!

Gost

#66

2015-09-17 19:51

Hočete ISIS v Sloveniji? Prihajajo...!

 


Gost

#67

2015-09-17 19:54

Podpisujem zato, ker se naši predniki niso 1500 let borili za to, da nas ilegalci uničijo v nekaj letih.
In zato, ker ne podpiram, da nemška kanclerka izvaja diktaturo nad celo Evropo. Če že vabi ilegalce v Nemčijo, naj jih imajo tam. Druge države naj pusti pri miru.

Gost

#68

2015-09-17 20:02

Ker smo ogroženi zaradi lahkomisrlnosti slovenskih politikov!

Gost

#69

2015-09-17 21:09

ker slovenija ne potrebuje muslimanskih migrantov,naj bo slovenija slovenska

Gost

#70

2015-09-17 21:13

podpisal sem peticijo zato ker poznam ta narod in tudi vsi vemo kaksen cilj imajo najprej izkoristit nase uboge ljudi ker ze tako in tako nimamo nic saj komaj shajamo ces mesec potem pa imajo plan ki pa vsak ki vsaj malo pozna zgodovino islamcev oz muslimanov bodo vse kar je nase bo v blizni prihdnosti njihovo to mi navadni ljudje ze vse vemo in nam je jasno kaj je njihov cilj samo politiki v eu si zatiskajo oci pred resnico naj se vprasajo kaj je bil trojanski konj v zgodovini to je bil konj narejen iz lesa v konju je bila pa skrita vojska kralj tistega gradu je mislil da je nagrada ker se vojska ni mogla prebit v notranjost gradu in da je vojska odsla nato je ukazal da pripeljejo konja vna dvorisce gradu in za tem je tudi padel ta grad tako bo pa padla tudi evropa samo da tu ni kaksnje nagrade ali konja so pa prisli kot ubogi ubezniki bog ve koliko je izmed njih je  teroristov ampak musliman bo storil kot mu ukaze alah


Gost

#71

2015-09-17 21:41

Bodimo malo domoljubni, zaprimo že enkrat meje in ne bodimo hlapci Evropi!

Gost

#72

2015-09-17 22:27

Dragi bratje in sestre- Slovenke in Slovenci !

Tej invaziji ekonomskih emigrantov se v vojaškem žargonu pravi : Bliskovita islamska invazija in okupacija celotnega Evropskega kontinenta brez enega samega izstreljenega naboja . Taka bliskovita okupacija ni uspela niti otomanskemu cesarstvu v 700.ih letih !!!
Prvi ukrep po celotni Evropi in pri nas pa mora biti ta, da se na javnih portalih in občilih nemudoma prepreči pisanje neresnic in malikovanje ter ,,mučeniško,, opisovanje in objavljanje ,,mučeniških,, fotografij ,,beguncev,, ki to niso ampak so ekonomski emigranti in tudi kriminalci in prikriti islamski terosristi, v 80 % so to za boj sposobni moški med 20. In 40.im letom starosti, ki so natačno vodeni in usmerjani na končni cilj- okupirati in destabilizirati Evropske dežele in njihove narode. Takemu eksodusu v vsej novejši zgodovini ni para in ni naključje, da se razen držav višegrajske skupine nobena od držav EU odločno ne upre tej invaziji. Dejstvo je tudi, da je Nostradamus napovedal, da bodo v današnji dobi kamele pile z Rena in ni daleč resnica, da je prav Nemčija zanetila 1. In 2. Sv. vojno in da bo z svojim absurdnim ravnanjem zanetila še 3. svetovno vojno.
In ker bomo ponovno dokazali da nismo hlapci nikomur in da bomo lahko ohranili našo narodno identiteto in obranili našo prelepo domovino Slovenijo pred totalno katasrofo se moramo nujno zgledovati po Madžarski, Češki, Slovaški in Poljski in po naših ostalih slovanskih bratskih narodih in za to je nujno, da smo v teh dramatičnih trenutkih složni in ponovno stopimo skupaj, kot smo to storili leta 1991, ne glede na politične in strankarske nazore. Že mnogokrat smo v zgodovini dokazali, da se ne pustimo podjarmiti nikomur in zato na tem kontinentu obstajamo že več kot tisoč let !

LEP POZDRAV IN ZA SLOVENIJO !

Gost

#73

2015-09-18 02:00

Zaradi svojih prepričanjin ker mi je mar za prihodnjost Slovenije, mene in mojih potomcev.

Gost

#74

2015-09-18 03:27

Zaradi izjave "beguncev" ... ne pustim se identificirati in da mi poberejo prstne odtise.... haloo.. če te je hudo in nič ne skrivaš se boš identificiral.

Gost

#75 Re:

2015-09-18 04:18

#48: -  

 Ni res, da so kristjani v Sloveniji v manjšini....Sem izključno proti izgradnji đamije in islamizaciji Slovenije!!!

Če komu ne paše naš način življenja naj odpeketa od koder je prišel!!!

Begunce oz. migrante pa naj kar pošljejo v Nemčijo k Merklovi,saj so Nemci sokrivi zraven Amerike za nekatere izgrede tam ali pa v bližnje vshodne države, ki so nekatere najbogatejše na svetu in imajo mir...Če pa bojo nekateri ostali v Sloveniji, pa se naj prilagodijo našemu načinu življenja...

To o njihovih zakonih pa nimaš pojma, vse kar zanikaš tam izvajajo, poznam Iračana ki je poročen z Slovenko, oba z otroci vred sta pobegnila iz Iraka že pred leti, da si rešita življenje...Kaj se tam dogaja sem zvedel iz prve roke, še pogledat nesmeš ženske v oči, če ne si najebal...itd...

Pa lep krščanski pozdrav