ZA PREPOVED TOVORNEGA PROMETA NA CESTI KAMNIK-ČRNIVEC

ZA PREPOVED TOVORNEGA PROMETA NA CESTI KAMNIK-ČRNIVEC / Obvestila / Sporočilo / Komentarji


Gost

#1

2015-01-10 10:11

Hvala za obvestilo, vaš trud in vse skupaj.

Gost

#2

2015-01-11 17:58

Upam, da govorite o tranzitu, ker je na vrhu Črnivca polnilnica vode z državno koncesijo za 35 let. Polnilnica potrebuje dostavo repromateriala kot tudi dnevni odvoz napolnjenih plastenk.

To objavo je odstranil avtor te peticije (Show details)

2015-01-13 09:45


To objavo je odstranil avtor te peticije (Show details)

2015-01-14 10:25


To objavo je odstranil avtor te peticije (Show details)

2015-01-14 10:27



Gost

#6

2015-01-28 14:29

vse vredu in prav ampak da se pritužujejo osebe ki sploh niso prijavljene v tem kraju mi pa ni jasno.zanima me kako ti bo pa potem beton s hruško pripeljal ali pa strešno opeko??malo se umirite.
Tuhinjska dolina

#7 proti peticij

2015-01-28 16:28

Peticija je res  nesmiselna in glede na napisano in vaše zahteve je že na daleč vidno, da ste uperjeni proti točno dolečenemu podjetju - Calcitu - občutek imam da vse izvbira iz osebnih zamer in razlogov določenih oseb, začelo se je z asfaltno bazo, nadaljuje pa se s peticijo za prepoved tovornega prometa. Ne zavedate pa se, da je podjetje Calcit edino veliko dobro stoječe podjetje v naši občini, ki v občinski proračun prispeva skoraj toliko kot vsa ostala kamniška podjetja, ne zavedate se niti, da je zelo veliko družin tako ali drugače povezano s tem podjetje - direktno ali pa preko podjetij, ki sodelujejo s Calcitom (med njimi je seveda veliko transportnih podjetij proti katerim ste tako glasno proti) ali pa so vaši otroci člani različnih klubov, ki jih financira Calcit. Vprašajte se, kaj bi bilo z marsikatero družino, če bi propadel še Calcit kot vsa ostala nekdaj uspešna kamniška podjetja (Stol, Svilanit, KIK, Utok,....)???? Druga težava, ki jo opazim pri tej peticiji in komentarjih pa je, da naj se vozijo čez Tuhinjsko dolino (prav tako je bilo slišati naj asfaltno bazo postavijo v Tuhinjski dolini) - ali v Tuhinjski dolini hiše ne morejo pokati, ni otrok in krajanov, ki bi lahko bili v nevarnosti zaradi tovornega prometa??? Ste zelo smešni - radi bi imeli urejene ceste - po možnosti asfaltirane, da vam vse dostavijo pred nos, ne želite pa, da se to dogaja v vašem kraju - zakaj če bi bilo pa lahko v Tuhinjski dolini je vaše mišljenje - bodite malo manj egoistični in premislite kako kamfortno življenje želimo imeti - to pa s seboj prinese določene posledice.

In prav taki ljudje, ki ste proti asfaltni bazi in za prepoved tovornega prometa čez Črnivec po drugi strani želite asfalt čisto do vrat svojega doma oz vikenda - kajne Barbara?

In še to - nisem zaposlena v Calcitu, se zavedam določenih negativnih posledic njegovega delovanja, vendar ima vsaka medalja dve plati in tudi Calcitu je potrebno priznati njihove pozitivne vplive ter pretehtati kaj je bolj pomembno.

Zoran

#8 Re: proti peticij

2015-02-14 14:01

#7: Tuhinjska dolina - proti peticij 

Spoštovana gospa iz Tuheljske doline!

Ma meni mi se zdi, da je Vaš komentar tudi naperjen samo protiv eni osebi (ak prav razumem proti Barbari-škoda da je ne poznam). Nigde se ljudi ne držiju bistva problema. Škoda za Slovenijo. S komentarom ste ljepo začeli, a slabo končali. No koliko bo dobrih upliva od kapitala to čemo videt kasnije.

Ne zamerite mi Zoran