TISA – NE HVALA! (najhujši strup demokracije)

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije TISA – NE HVALA! (najhujši strup demokracije).


Gost

#176

2014-12-30 14:32

Bojim se, da bo pohlevna drža naših politikov do Zahoda rezultirala v podpisu takega sporatuma. To bo preprečil le pritisk ozaveščene družbe in odločnih posameznikov.

Gost

#177

2014-12-30 15:18


Je to sponzoriranje ali peticija?!

Gost

#178

2014-12-31 05:10

Prav je, da se upremo osvajanju naravnih virov in nasploh
turbokapitalizmu. Nam bodo privatizirali celo misli, čustva, zrak...?

Gost

#179

2014-12-31 11:52

Ne bodimo ameriški hlapci. Cankar je, žal, imel prav.

Gost

#180

2014-12-31 20:10

Še mal pa bomo tudi zrak kupovali v trgovinah,pa še davke na vživanje vode in vdihavanje zraka nam bojo uvedli....

Gost

#181

2015-01-01 11:50

To moramo preprećiti za vsako ceno!!!


Gost

#182

2015-01-01 19:31

Neverjetno, koliko si že zdaj privoščijo proti normalnim državljanom skupine z močjo. Če samo pogledamo chemtraile in geoengeneering! Če bomo pasivni, je po nas! Treba se je upreti z vso močjo!

Gost

#183

2015-01-02 13:48

ljudje smo prave ovce.Samo še čipe naj nam vstavijo pa bomo pod njihovo kontrolo.Vendar nas je kar nekaj,ki mislimo s svojo glavo.

Vas popolnoma podpiram.Lep pozdrav
Ljubo

Gost

#184

2015-01-02 14:10

Zelo potrebujemo take pobudnike. Zahvaljujem se vam v svojem imenu in imenu svojih vnukov.


Gost

#185

2015-01-03 05:51

hvala za obvestilo
Matej

#186

2015-01-03 11:48

največja neumnost, kaj jo lahko vlada naredi, da se pusti kontrola nad osnovnimi dobrinami korporacijam, ki jih zanima samo profit isto tako za GMO hrano, ki je vsemu svetu (vsaj tistim, ki si pogledamo kaj sploh je to)že znana, kako zelo škodljiva je. Ta dokumentarec si lahko pogledate http://topdocumentaryfilms.com/seeds-death/ Sicer pa tisti, ki še znate, ta GMO je praktično npr. koruza, kateri je bil spremenjen DNA z uporabo bakterije(retrovirus, ki prepiše navodila delovanja celic, isto princip gre pri eboli). Poleg tega pa potrebuješ najmočnejše škropivo, da sploh rase. To pa sem videl tudi v enem dokumentarcu o tem,da je v Argentini bil en deček, ki je šel preko tega polja, ki je poškropljen z tem pesticidom, pa mu je poškodovalo sloj kože, kot če bi si ulil kislino na nogo. Potem pa si lahko predstavljate, kaj lahko takšna hrana naredi notranjim organom in vsega tega se dobro zavedajo pri tej korporaciji, samo jih ne zanima zdravje ljudi, ker potem nebi nič kupili o njih(za njih je boljše da se svet(v zemlji ta pesticid uniči microbakterije, ki so nujne za energijsko vrednost rastline, kar pomeni ko jo zaužiješ , da dobiš energijo(ptoteine, maščobe, vitamine, minerale...) iz tega  ter ljudje zastrupijo, samo da lahko plačujejo čim več za "zdravila", ki na koncu kvečjemu blažijo simptome, kar povzroči kup drugih problemov v telesu ter se znajdeš v začaranem krogu, ko si odvisen od njihovih zdravil. Poleg tega je še nekaj, sprememba DNA celic poveča tudi možnost raka. Na listi strani kje sem dal link, je več takšnih dokumentarcev, če ne verjamete meni, potem si jih oglejte pa boste videli v kakšni situaciji so tisti , ki so to sprejeli. Torej nikoli ne nasedajte obljubam korporacij kot je monsanto, da jih zanima da bi nahranili (pomoje bi bilo boljše ,če bi samo klonirale ribe pa bi se nazaj povečala populacija) ljudi ker je lahko vsem učitno , da bi radi imeli kontrolo nas produkcijo hrane zato, da bi lahko diktirali potem koliko si lahko ena država privošči cene, ter bi s tem ekonomija država šla vedno na slabše. Prav obratno bi morala gledati evropa ter svet, da bi čim več sami pridelali hrane, ne pa bili odvisni od drugih. Ter ko sem že pri okonomiji države, kaj je res potrebno, da se ustvari vrsta podjetja, ki bi omogočala imeti mini podjetje, katerih profit je samo toliko , da bi bili ljudje zmožni priti skozi mesec na svojem ter če kupijo hrano ter ostale dobrine v sloveniji, gre del tega denarja kot davek državi v vsakem primeru. Tako da kako dolgo se ne ravnali tako, da bi imelo čim več ljudi dovolj denarja , da si privoščijo vsaj osnovne dobrine bo šla ekonomija samo na slabše, poleg tega pa si bodo še potem iskali izgovore, koga drugega še lahko zajebejo (kar se lahko vidi pri penzijah(40% se že izposoja, ker država ne vidi te opcije, ki sem jo višje omenil) ter davkih.


Gost

#187

2015-01-03 17:14

Za pravo stvar vedno podpišem...

Gost

#188

2015-01-03 21:00

letswin dat

Gost

#189

2015-01-05 13:13

Katastrofa za svet.

Gost

#190

2015-01-08 11:07

STRINJAM SE Z VSEBINO PETICIJE IN JO PODPISUJEM

Gost

#191

2015-01-08 22:07

Vsi argumenti držijo, vse se ujema, kljub temu sem pretresena, da svet lahko rine proti takšni katastrofi. Eni nastavki pogajanj čisto zadostujejo, da vsi do zadnjega dvignemo glas proti, četudi bi vsebina pogajanj imela tudi dobre plati. V mislih imam predvsem skrivnostnost okrog pogajanj in dogovorov, odpravo kakršnega koli partnerstva med EU, državami članicami in državljani teh držav. Pet let informacijskega embarga predstavlja takojšnji razlog za ukinitev dogovora in pogajanj. Ne želim, da kdorkoli odloča o mojem/našem življenju in življenju naših zanamcev ob moji/naši nevednosti, ki jo namerno vzdržuje! Kakšna perfidnost! Druga zadeva: postavljanje dobičkonosnosti korporacij nad vse civilizacijske standarde ter nad ohranjanje slednjih s pristojno, z državo urejeno zakonodajo je naravna pot v pekel. Pogodba s hudičem - sem mislila, da je to samo umetniška metafora, vendar se zdi, da dobiva vedno bolj konkretno podobo. Tretja zadeva: posedovanje vode, zemlje, zraka, flore in favne ... in njihova naraščajoča kontaminacija v imenu požrešnosti korporacij in njihovih predstavnikov -- se vam ne zdi, da je to nočna mora?! Da o kulturi, izobraževanju, zdravju sploh ne govorim. Tisti, ki se jih bo polastil, bo dobil bitko -- verjetno zadnjo, saj je v njih koncentrirano jedro kritiškega upora. Že zdaj so obubožani, mislimo na to!

Gost

#192

2015-01-10 14:01

Samo ne vešči ali okuženi (da jim pade kaj v žep) politiki in gospodarstveniki bi podpisali kaj takega. žal je vedno več takih in skrb je opravičena

Gost

#193

2015-01-11 19:55

Neverjetno,zalostno vse skupaj.

Gost

#194

2015-01-11 23:15

Naj Amerika svoje ljudi strupi z gensko spremenjeno hrano. Nas naj pustijo pr miru z tem sranjem.. Evropa dost velka za samooskrbo.
prepričana

#195 peticija

2015-01-12 09:30

Lahko preprečimo EU, če bomo skupaj stopili, da bi še naprej po nas hodili in nas izkoriščali! Torej apeliram na to, da nas bo resnično vedno več, ne samo pri podpisih, ampak tudi, ko bo treba stopiti skupaj! Vsekakor sem vedno za!


Gost

#196

2015-01-12 09:50

Peticijo podpiram z vso dušo. Bralcem priporočam
tudi ogled filma Duh časa (Zeitgeist),ki jasno pokaže, kaj hočejo narediti najbogatejše barabe
s človeštvom!

Gost

#197

2015-01-12 17:06

Pravnomočno bi morali biti obsojeni vsi pajaci,ki so se domislili take neetične ,škodljive zakone sprejemati,predlagati.ŠKODA ,KI NASTAJA BO UNIČILA ZEMLJANE;samozato,da bodo bogati še bolj bogati.TO NISO LJUDJE SO PIRANHE!
VETERAN VOJNE

#198 Re:

2015-01-13 10:49

#194: -  

 NATANKO TAKO!

VETERAN VOJNE

#199 Re:

2015-01-13 10:50

#178: -  

 NE POZABITI NA VODO!!!


Gost

#200

2015-01-19 12:19

Tržni totalitarizem in fundamentalizem je nujno zlo za preživetje izbrancev...? Žal !!! Zato se moramo upreti.