ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

Quoted post


Gost

#918

2015-03-13 05:56

Nočem verjeti, da večina državljank in državljanov sodi, da nas ogroža novela zakona o zakonski zvezi in družinskih razmerjih. Boli pa me, da je ta večina povsem brezbrižna. Na protestih zoper novelo zakona, in za razpis referenduma o njej, se zbira na tisoče ljudi v ideologijo vklenjenega duha, na protestu zoper razprodajo državnega premoženja pa se nas je zbralo le okrog tisoč. S takim stanjem duha si pač zaslužimo kolonialni status.

Replies

Tuditako

#928 Re:

2015-03-13 07:25:35

#918: -  

 Zelo res je kar ste napisali . Ljudje se hitro pustijo zavesti.Najlažje je biti ovčka. Ni treba mislit, ni treba druga kot ubogat.Mene pa najbolj skrbi nekaj drugega :v imenu vere ljudje preganjajo drugače misleče in živeče ljudi ? Koliko molitev pa zmolijo župniki v svojih cerkvah za pokoro ker se ljudem s prižnice prikazujejo kot tako zelo poštene ?Samo nerazgledanim, neukim, nevednim ljudem res hitro zlezejo pod kožo, drugim pa ne morejo do živega.Jaz pravzaprav upam da bo na koncu te gonje proti  istospolno  usmerjenim  zmagal razum na sodišču.Vsak ki misli tako kot jaz, pa naj v svojem okolju govori o tem ,širše. RAZLOŽI  še komu kar je nejasnega.Ljudje se ne ukvarjajo vsi s tem problemom in površno gredo preko vsega. Nisem gej, ne lezbika . Imam klasično družino, pa vendar se ne čutim kot tista vrsta človeka ki ima več pravic od drugega.  Peticijo proti referendumu sem podpisala. Vsi v moji družini smo jo.Svet  gre naprej , ne nazaj. Pe še nekaj : nikoli z možem ne bi obrnila hrbta sinu ali hčeri če bi se izkazala za neheterospolne. To je enako kot da jih nimaš več ? Zakaj pa, če bi si to izbrala in dobro  in pridno živela  tudi tako ?