ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

Quoted post


Gost

#607

2015-03-11 22:56

Moj fant (22 let) je na zvezo svoje mami in njene partnerke zelo ponosen. Z mamicama živi odkar pomni in iz osebnih izkušenj lahko povem, da je fant popolnoma naraven, normalen, z dobro moralno presojo in vsekakor lepšega in prijaznejšega odnosa kot pa marsikateri od ljudi, s katerimi se družim. Bistvene razlike med njim in ljudmi heteroseksualnih staršev, kar jih poznam, v šestih letih najine zveze nisem zasledila. 

Replies


Gost

#613 Re:

2015-03-11 23:10:57

#607: -  

 Imam soseda, ki živi s partnerjem in njegovim sinom ki je zdaj konec osnovne šole (14/15 let). Mali je super dečko, vljuden, prijazen... kaže znake odraslejšega obnašanja, kar je v primerjavi z njegovimi vrstniki izjemno. Ima pa neprestano nos v knjigi, temu bi vi nasprotniki najvrjetneje rekli "argument proti, za to sta kriva njegova očeta". Meni se zdi pa super. Od sosedov, ki sta mi dobra prijatelja in ljubeča starša, večkrat sama pobiram nasvete za svoje tri mulce! Ga vzgajata v tako dobrem, tako odprtem, ljubečem duhu, da bo to definitivno človek z zdravo pametjo in lastno presojo. 

Js samo mislim, da se ne zavedamo, koliko takih družin že obstaja. Kako popolnoma normalne družine so to. Vse, kar se bo izboljšalo za moja ljuba prijatelja - svojo dolgoletno zvezo bosta lahko s poroko in eno fajn gavdo proslavila, si prstane izmenjala, pa kar je še pomembnejše - partnerjevega otroka bo lahko dragi prijatelj posvojil. Če bo treba v bolnico, bo lahko novi očka (po zakonu, očka mu je v duhu že zelo dolgo) šel na obisk. Če se, bohnedaj, biološkemu očetu kaj zgodi, se novi očka ne bo bal, da mu bodo sina vzeli. Pa te stvari. 

Kar nehajte tukaj neumnosti prodajat. Na kar kažete nasprotniki, so nesmiselni izreki, večkrat žaljivi, nestrpni... Toliko niste, da bi si pogledali, kaj novi zakon dobrega prinaša! Upam, da se ga ne zavrne. Upam, ker svojima ljubima prijatelja - pa vsem ostalim, ki ste zaradi gnilih predstavnikov RKC v neprijetni situaciji predolgo - želim samo najboljše. Si to zaslužijo, po vseh letih priviligiranja "naravne" družine, ki pa niti to ni.