ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH

Quoted post

5 dni

#105 Re: Re: Imate 5 dni časa

2015-03-11 08:02

#104: Ponosen oče in gay - Re: Imate 5 dni časa 

 Ja, imate pa internet, ki je še veliko bolj priročen od cerkve. V cerkev hodi samo omejeno število ljudi, na net pa vsi. Tako, da pričakujem vsaj 3x več podpisov v teh petih dneh, še posebej ker lahko podpisujejo tudi tujci

Replies

Ponosen oče in gay

#117 Re: Re: Re: Imate 5 dni časa

2015-03-11 08:19:43

#105: 5 dni - Re: Re: Imate 5 dni časa 

 Ne pričakujem niti desetine vaših podpisov. To tudi ni namen te peticije, ker mi nimamo pastirjev, ki bi strašili svoje ovčice s peklenskim ognjem, če ne bodo dali svojega podpisa.

Samo kontaktiramo svobodno misleče ljudi, ki se svobodno brez strahu brezna pekla, po lastnem razsodnem premisleku in upoštevanju argumentov za ali proti, po svoji volji (ne diktirani in zapovedani) odločijo tako kot se. To pa se dragi moj sodržavljan imenuje demokratično izražanje in diktatura usmerjene miselnosti.

Da ne bo napačno razumljeno. Nič nimam proti svobodnemu izražanju volje, nasprotno podpiram jo in jo spoštujem. Spoštujem prav vsako nasprotno mnenje, ker ima vsak do svojega mišljenja pravico in jaz nimam pravice in si je tudi ne dovolim vzeti, da bi omejeval svobodo mišljenja drugega.

Vendar pa to mnenje in stališče spoštujem, kadar je to odraz lastne sposobnosti ocenjevanja, argumentiranja in ustvarjanja mnenja. Nikakor pa ne morem spoštovati vsiljenega mnenja ljudem zaradi strahu pred posledicami iz verskih razlogov oziroma kadar se z verskim naukom manipulira za dosego političnih ali druhih osebnih, vodstvenih ali organizacijskih potreb ali ciljev določene hiearhije.