Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim

Quoted post

Slovenac

#1342 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-16 11:42

#1337: Slovenka - Re: Re: Re: Re:  

iz dežja pod kap..bravo!! sestrične? koliko jih pa ima? a malo lažete, se sprenevedate, ste plačani za širjene pol informacij? lepa lepa..

btw - jaz nimam nič proti tistim, ki se pišejo na "vić", niste dorasla mojemu komentarju..pa nič takega, niste edina.. sicer pa bi se jaz na vašem mestu bunil proti tistemu ki me je (in moje potomce) najbolj zadolžil..hint - te dolgove najemajo vlade in ne posamezniki..kapiš?

Replies

Slovenka

#1370 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-17 20:53:38

#1342: Slovenac - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Koliko ima sestričen?

Najmanj dve: Pajenkova, ki je plačevala položnice (prala umazan denar) in Gombočeva, ki jo je JJ nastavil v parlament, da se je reva uboga morala skrivati za pisnim gradivom na mizi in pred novinarji, ker, spet revica uboga res ni vedela, da je s kupljenim spričevalom SŠ kaj narobe.

Vse to je bilo objavljeno, torej ne lažem, niti se ne sprenevedam, tudi plačana nisem za širjenje "polinfprmacij".

Kar pa se tiče zadolževanja: kdo nas je največ zadolžil je jasno, vse vlade po l. 2008.

Ampak to je večinoma samo posledica nebrzdane tajkunizacije, ki jo je omogočila vlada JJ v letih 04 do 08. Prav te tajkunske kredite moramo plačevati mi, navadni državljani.

Da ne govorim polomu RKC , katere krediti nam ravno tako visijo za vratom.

Da ste napisali, da nisem dorasla komentarju, ki očitno navija za lopove, me pa res ne gane.

KAPIŠ??