Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim

Quoted post

Slovenec

#101 Re: Re: Re: Slovenka

2014-11-24 12:03

#97: - Re: Re: Slovenka 

 Janša je vse pojasnil, zakaj bi to počel jaz? Sicer pa 100.000 mu je bilo "pripisano", ker enim ni jasno, da so se cene nepremičnin od leta 1992 povečale za X krat.

V sodbi Patria je 9 neznank in sodba kot taka ne more zdržati. Po tem takem si lahko obsojen tudi ti, tudi jaz, tudi moj sosed. Bi sprejel sodbo, če nisi kriv? Zakaj že ni bilo obsojenih na Finskem?

Replies


Gost

#103 Re: Re: Re: Re: Slovenka

2014-11-24 12:11:41

#101: Slovenec - Re: Re: Re: Slovenka 

 Meni nikakor ne morejo dokazati, da imam več denarja, premičnin in nepremičnin, kot sem zaslužila. A tebi lahko?

Sojenje na Finskem pa še ni končano.

V sodbi ni 9 neznank, sodba je argumentirana in podprta z dokazi. Svetujem, da jo prebereš.

Btw, kako pa pojasnjuješ, da so mu sestrične plačevale položnice, pa da je njegov brat enormno obogatel s prodajo ničvrednih podjetij?

Marjan

#108 Re: Re: Re: Re: Slovenka

2014-11-24 12:22:09

#101: Slovenec - Re: Re: Re: Slovenka 

 Aha. Pravi poštenjak. Garač si je od ust pritrgal. Potem pa svizec zavije čokolado, ha, ha, ...

 

slovenka

#119 Re: Re: Re: Re: Slovenka

2014-11-24 13:27:06

#101: Slovenec - Re: Re: Re: Slovenka 

 Janša ni nič pojasnil, še tega, upajmo, da bomo enkrat za vselej rešeni tega negativca, ki je pravzaprav glavna ovira, da smo Slovenci tako razdvojeni in ne dovoli, da bi šla z pogledom naprej. Janšist je edini, ki misli, da je samo tisto pravično, pravilno, ko pride iz njegovih puklastih ust. Oprostite ne more človek drugače napisati za človeka, ki ima toliko sovraštva in samovšečnosti, kot jo ima on, On ni nič kriv za afero orožja, a, za Depalo vas, za premoženje, ki ga ne zna pojasniti od kje mu denar - kot da ne vemo koliko je lahko zaslužil na svoji funkciji.

Ubogi starčki, ko vas človek gleda pred sodiščem ko tulite in v bistvu sploh ne veste zakaj, vprašam pa vas, kje pa ste se šolali, kje ste zaslužili penzion, ali vam ga je dal Janša, bedaki pardon ubogi starčki.

štorka

#290 Re: Re: Re: Re: Slovenka

2014-11-25 17:35:57

#101: Slovenec - Re: Re: Re: Slovenka 

 ta peticija nima prav nobene veze s sojenjem na finskem.... obsojenec ne more biti poslanec in pika!! a smo samo državljani drugorazredna kasta, ki mora ob zaposlitvi dokazovati svojo celo NEkaznovanost????


Gost

#467 Re: Re: Re: Re: Slovenka

2014-11-26 16:28:30

#101: Slovenec - Re: Re: Re: Slovenka 

 Zakaj so pa bili obsojeni v Avstriji?!?!