prepoved SAZAS -a pregon vpletenih, tudi pravnikov kateri delujejo na arhaičen način

Quoted post

Boris odreitz

#391 Re: Re: Re: Re:

2014-06-23 08:51

#390: - Re: Re: Re:

nakladaš če bi se jim fučkalo ne bi zožakali. Ne gre tu za ego . Brez veze ne bom ti odgovarjal predstavi se ali te pa vse poste ven brišem.  VEm le da si njihov zdaj pa nehaj .

Replies


Gost

#393 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-23 09:27:14

#391: Boris odreitz - Re: Re: Re: Re:

OK Boris , saj lahko izbrišeš moje komentarje, ker tako ali tako nisem bil razumljen tako, kot  sem jaz mislil da bom.

Želim ti čim več uspeha.

Napisal sem, da se bom predstavil tudi z imenom, ko bo čas zrel za to...nisem pa tak, da bi se  danes pojavil pod nekim izmišljenim imenom, saj tako ali tako nebi vedel, ali je  pravi ali ni...v tej peticiji si v glavnem pod svojim imenom le  ti...

Če  bi tu nastopal pod pravim imenom, bi lahko kdorkoli  pogugloov,  da sem bil do sedaj dejaven kar v nekaj komisijah in skupinah, kjer smo se  ukvarjali tudi s tem problemom. S tem bi tudi Sazasu dal podatke in verjetno na ta način tudi oslabil pogajalske pogoje, ki jih zaenkrat  še  imamo na nivoju.

Če boš imel rezultate in če bom presodil, da lahko konkretno kaj pomagam, bom zraven, dokler  pa teh rezultatov ne vidim, pa tudi ne  vidim potrebe, da se pojavljam javno in tako dajem v zobe tistim, ki lahko to s pridom iskoristijo za svoje drugačne namene. Zagotovo se pa ne bom šel "vojne" in šel na cesto, ker sem prepričan, da to ni prava pot in da tudi uspeha ne bo obrodilo. Samo s pogajanji, dogovori in aktivnostmi do spremebe veljavne zakonodaje je možno zadeve oblikovati v neko pravično obliko plačevanja nadomestila, pa da imajo v resnici tudi uporabljeni avtorji nekaj od tega.

Moj edini namen je  bil opozoriti na bistvo problema in nakazati rešitev, če pač nisem bil prav razumljen, sem pač brcnil v prazno.

Sam osebno poznam kar nekaj Sazasovih pogajalcev, z nobenim nisem na osebni ravni v sporu, tud kak kufe  popijemo skupaj,  smo pa poslovno pogajalci  na nasprotnih bregovih, kjer iščemo optimalne rešitve (kompromis) okviru obstoječe zakonodaje.

Ponovno povdarjam, glavni krivec je ZASP, ta je  vzrok vsega, SAZAS, IPF in AIPA so samo posledica.

Torej, če  so moji komentarji v nasprotju s tvojim namenom peticije, jih  lahko brišeš, ni problema.