Peticija za poplačilo stroškov (Referenduma o arhivih)

Quoted post

Treblinko

#189 Re:

2014-06-10 09:49

#154: -

Dej, izpljuni misel, zakaj referendum ni potekal na dan EU volitev, pa bi seveda komot..kdo je to preprečil?

Sam res ste debili, za večino vas je samo janez in njegova sds problem in medtem ko tukaj modrujete in imate poln gobec debilizmov, smo poslali 2 podjetji v stečaj - Cimos in Muro, ki sta v preteklih mesecih dobili več kot 100milj denarja..koliko referendumov bi s tem denarjem izpeljali? Kje so šele stožice, pa miljardno preplačilo avtocest (in noben za to ne odgovarja), Factor in Probanka, mijardno odtekanje denarja v javnem zdravstvu in še in še..

Referendum je pravica svobodne in civilizirane družbe, da ima možnost izraziti nasprotovanje vladajoči kliki - ergo - ne bluzit o demokraciji in svobodi, hkrati pa zahtevati plačilo referenduma. Demokracija za bogate? Ja ovce sprane, to želite, pa sploh ne dojamete. Raje stisnite še kkšen twit iz svojega socialnega iPhonea, pa boste srečni..v svojih zablodah.

Bljak, Slovenci smo res debilčki do amena., pametni do nezavesti, a vse slabše nam gre..in samo janez je za to kriv HAHAHAHAHA!!!

Replies

Miro Drobne
Avtor te peticije

#229 Re: Re:

2014-06-10 21:02:33

#189: Treblinko - Re:

Zakaj ni bil referendum na dan EU Volitev moraš vprašati druge

Prosim te ne žali

nas ki drugače mislimo kot ti kod vidiš pri meni stoji moje IME in PRIIMEK sam se pa izgleda tega sramuješ saj pišeš pod nekim zlaganem imenom pa boš meni učil kaj je prav in kaj ni.No potem se pa čudimo kam gre država ko so taki ljudje kot si ti PAMETNI ŽALJIVI DO OSTALIH  seveda se vsi taki radi skrivate.SAM veš da bi lahko tvoj komentar izbrisal pa naj stoji da ljudje vidijo kako ste korajžni v svoji nevednosti in kako znate žaliti pod tujim imenom,Še enkrat JAZ SE SVOJEGA IMENA IN PRIIMKA NE SRAMUJEM SE PA SRAMUJEM TAKIH LJUDI KOT SI TI TREBLINKO.

 


Gost

#272 Re: Re:

2014-06-12 06:14:02

#189: Treblinko - Re:

INTELEKT JANŠEVE VOLILNE BAZE = TREBLINKO

Ko me žali človek, ki ima IQ enak številki čevljev pač nisem prizadet!