Peticija za poplačilo stroškov (Referenduma o arhivih)

Quoted post


Gost

#79

2014-06-09 12:14

Naj plačajo tisti ki niso šli na referendum.

Replies

Steve

#98 Re: Neudeležba

2014-06-09 13:42:58

No ja za takšno izjavo pa se lahko skriva marsikdo ! Vsak pri sebi se mora odločiti ! Odločitev pa je lahka (politika se ljudem gabi),in ker ne zadeva direkno vsakega od nas imaš potem razlog neudeležbe. Če bi imeli obvezno udeležbo na referendumih potem SDS slploh več ne bi ''prodajala in servirala gluposti'' !!! Če in sploh bi morala civilna družba zahtevati ''popolno odprtje'' arhivov ! Tako se nekateri več ne bi mogli skrivati, drugi še na položajih pa izgubiti privilegije in položaj !!! Ne pozabiti Janša je hotel ''privatizirati vodo'' nastavil je lopova v HitGorica, nastavil je Časarja, nastavil je Petka v 128 Miljonov evrov posojila cekvi kot čista zguba, mešetarjenje z Merkatorjem itd (lista je tako dolga da lahko kdo diplomira iz bližnje zgodovine dela politikov na 7 stopnji) ... Poglejte malo nazaj kdo je kje koga in kaj koliko škode so naredili, časti in plača pa vse to ''mali človek'' ker je tako rekla politika ! Jaz pa sem proti in ne na moj račun !!! Če so zakuhali naj še pojedo (naj se jim ''zatakne'') in plačajo svinjarijo !!!