PETICIJA PROTI POSTAVITVI SPOMINSKEGA OBELEŽJA DOMOBRANCEM V GRAH

Quoted post


Gost

#666 Re:

2014-04-07 21:47

#664: -

copy-paste :

Seveda , žal, nismo edina država, ki še vedno postavlja ali ima spomenike, komunističnim zločincem - tistim, ki so pred vojno z roko v roki šli naprej z nacisti in kateri so urili SS -ovce v klanju, ker so bili edini usposobljeni , v akademji džerdžinski, katerih zverinskim metodam, ki so jih uporabljali pri genocidnem klanju ljudi, so se čudili sami nacisti..... No in mi, žal, kot sem že omenila prej, imamo še celo deželo zasrano z raznimi spomeniki komunističnim zločincem, tako kot 6. največjemu zločincu titu - množičnemu morilcu in pedofilu, kateri še vedno, "poseduje" kup ulic, mostov, trgov, po njegovem imenu, čeprav je prepovedano poveličevati zločince in njihova zla dela.... Če pa sem dobro razumela, ste mu pa tudi pred kratkim, nekje na primorskem - (v okolici Gorice) tudi ponovno postavili spomenik.... Čelavi janez, od takih stvorov, kot si ti, niti ne pričakujemo poštenosti, kajšele inteligence, da bi vse to razumel... Pač kruliš naprej po prašičje, kot ti ukazujejo tvoja praseta, ki nas po komunistično - zločinsko tudi naprej uničujejo, zasužnjujejo in izvajajo srbski genocid nad nami Slovenci v Sloveniji, ter nas spreminjajo oz. hočejo spremeniti v brezpravne sužnje, ki bi naj še naprej garali in jim omogočali špredvsem materialne koristi - ropanje!

Replies


Gost

#668 Re: Re: copy-paste :

2014-04-07 22:58:39

#666: - Re:

copy-paste,

vidim, da pišeš v slovenskem jeziku. Od kod ti slovenski jezik, ko bi po tvoje morali biti vsi ponemčeni ali vsi izgnani iz Slovenije.

Od kod ti podatek, da se je zavedni slovenski narod, ki se je dvignil proti okupatorju, ki je takrat napadel tudi Slovenijo, za ta napad pripravil in se celo izšolal v akademji džerdžinski. Ne vem, jaz tega podatka nisem našel nikjer. Nikjer nisem tudi našel nobenega podatka, da so pred vojno z roko v roki šli naprej z nacisti in urili SS -ovce v klanju, ker so bili edini za to usposobljeni. Zanimivi, do sedaj neobjavljeni novi zgodovinski podatki. Povej od kje ti vse to, da z argumenti prebudimo preostali del Slovencev, ker očitno večina še danes živi v zablodah. Oprosti, ampak s tem, brez argumentov žališ ves Slovenski narod.

6. največji zločinec tito - množični morilcec in pedofil. Tudi tega podatka nikjer ne najdem, v nobeni knjigi, niti nikjer na internetu. Vem pa, da se je temu, kot praviš 6. največjemu morilcu in zločincu, ob njegovi smrti poklonilo največje število svetovnih državnikov in predsednikov vlad do sedaj. Potem iz tega izhaja, da se je celemu svetu po tvoje zmešalo, ker so prišli izraziti spoštovanje enemu največjih zločincev in morilcev v zgodovini. Razmišljam, saj je bil tudi Hitler velik morilec, pa mu ni nihče prišel izraziti spoštovanja. Zanimivo, očitno ima svet dvojna merila in se spreneveda. Bo treba svet o tem podučit.

Sedaj pa ropanje Slovenije. Tukaj te tudi nič ne razumem. Komunisti so ves čas po vojni do leta 1991 Slovenijo gradili, po letu 1991 pa jo ropajo na vse možne načine. Tu ne vidim nobene logike, da bi lahko podprl ta tvoja dejstva, ki so očitno argumentirana, ker to javno objavljaš. Torej, v Jugoslaviji, ko smo bili pod komando Beograda in teh pokvarjenih komunajzarjev se je gradilo, potem ko smo sami vzeli oblast in kontrolo nad Slovenijo v svoje roke, so nas pa začeli krasti.  

Očitno ti ni nič jasno in si popolnoma zastrupljena z ideologijo SS, RKC in domobranstva in ne znaš trezno razmišljati, sploh pa ne s svojo glavo. kaj šele, da bi lahko povezovala ta svoja razmišljanje v neko razumno celoto. Še najbolj me spominjaš na vse tiste, ki so bi v nedeljo prisotni na otvoritvi spominskega obeležja domobrancem, ker se oni tudi tako obnašajo in govorijo kot ti. Vzemimo primer. Koliko tujih državnikov se bo po tvoje prišlo pokloniti in izraziti spoštovanje za neomajen boj za demokracijo, vero in slovenski narod, vašemu voditelju in zagovorniku Janezu Janši. Jaz mislim, da nobeden. Sedaj pa sama primerjaj, Tito in Janez Janša. 6.največjemu morilcu pride izraziti spoštovanje tri četrt sveta, borcu za pravice in demokracijo pa nobeden. Kakšna krivica. Svet je res dvoličen in zelo, zelo pokvarjen. Se mu bo treba upreti.

Pa ne me narobe razumeti. Ne navijam za nobenega, samo z odprtimi očmi gledam kaj se dogaja, upoštevam zgodovinska dejstva in razmišljam s svojo glavo.