PETICIJA PROTI POSTAVITVI SPOMINSKEGA OBELEŽJA DOMOBRANCEM V GRAH

Quoted post


Gost

#22

2014-03-29 21:06

https://www.youtube.com/watch?v=5QxfWyIklwQ

domobranstvo je služilo zlu, komunizem pa ne?
potemtakem je ubijanje vredu..?! lahko vas je sram
spomnite se malo, koliko ljudi je komunizem stal življenja na zelo okruten način

Replies


Gost

#134 Re: gost

2014-03-31 10:36:35

#22: -

ali JE težko razumeti to! pa ni važno katera ideologija je  pobila več ljudi !NEKATERI SO PAČ NAROD SKRGALI MED SABO,AMPAK,DA TI PRISEŽEŠ TISTEMU,KI HOČE OKUPIRATI ZEMLJO TVOJEGA NARODA,BRATOV,SESTER,ITD.,JIH POBIJA ! TI JIH PA ŠE IZDAJAŠ OKUPATORJU;POBIJAŠ ZRAVEN !!! JA KAKO BOMO GLEDALI TAKE LJUDI.A TAKI SI SASLUŽIJO SPOMENIK ???PRODAL BI SEBE PA ŠE MAMO ZRAVEN. IN TO VSE ZA ENGA UMOBOLNEGA HITLERJA.??? ALI JE SPLOH TREBA ŠE KAJ DODATI ? AJA TO;,DA SO DANES MULCI STARI OD 10 LETEGA NAPREJ ŽE OPRANI Z DOMOBRANSTVOM IN DA,ČE SE TO PONOVI ? SPET OKUPATORJU POMAGAT ?????

 

volfek

#150 Re:

2014-03-31 16:09:24

#22: -

Aja? Zakaj le?

franja

#162 Re:

2014-03-31 19:18:44

#22: -

Ne mešajte NOB in kar se je dogajalo po vojni. Prisegli ste Hitlerju in VI ste se obrnili proti lastnemu narodu! To je šele sprevrženo dejanje! Priseči okupatorju in z njim skleniti pakt, a vas še sedaj ni sram?! To je vredno vse obsodbe!


Gost

#271 Re:

2014-04-02 11:53:43

#22: -

ne mešaj upora proti okupatorju in kolaboracije s komunizmom. moji predniki so vsi hodili v cerkev pred vojno in so se takoj prikljucili partizanom, po vojni pa so se zupnikom in cerkvi izogibali kot garjavemu psu, ker so jih ti med vojno  tožarili italijanom in belim.... so pa ostali verni ljudje, vendar zal brez (izdajalske in klerofašistične) cerkve.

 

pavla

#501 Re:

2014-04-04 20:32:47

#22: -

Preden koga sramimo ali kako drugace zalimo, poglejmo v resnicno zgodovino. Partizani so osvobodili Slovenijo in njen narod, ki so ga domobranci z lahkoto 'prodali' okupatorju. Kaj se je dogajalo po vojni in kdo je dejansko prevzel oblast pa je popolnoma drugo poglavje!


Gost

#509 Re:

2014-04-04 22:58:54

#22: -

Čisto SDS-ovsko. Vedno kazati s prstom na druge. A oni pa lahko kradejo, a on je pa lahko zafural podjetje, a on pa je lahko pokasiral provizijo, a on pa je lahko dobil koncesijo,....in tako pri vsakem problemu najdejo eno barabo na levici, ki je naredil isto... in kaj???? s tem si pa roke umiješ ali kaj - a tako vzgajate svoje otroke barabe pokvarjene!!??? Ko bodo vsi ostali delali vse po pravilih, bomo pa še mi, ko bodo vsi ostali nehali krasti bomo pa še mi nehali krast, ko bodo vsi nehali lagat, bomo pa še mi nehali lagat, itd... BEDNIKI POKVARJENI... V komunizmu (ta pravega sploh imeli nismo) so jih še preveč pustili živih, da se danes domobranci in potomci širokoustite in upate jezike stegovat. Naši dedje so po Dachavu umirali vi pa jezike brusite-no saj drugega kot to, pa bežat itak ne znate. Kar dajte provocirat, da enkrat za zmeraj popucamo to DRHAL KLEROFAŠISTIČNO.

stomaz

#731 Re: Partizani in komunisti ni eno in isto

2014-05-06 07:50:14