prepoved SAZAS -a pregon vpletenih, tudi pravnikov kateri delujejo na arhaičen način

Quoted post

tomaz-dj

#240

2013-11-29 10:42

Se popolnoma strinjam s to peticijo. Imamo namreč spletni radio RABBIT, kateri je isključno namenjen poslušalcem, kateri kreirajo program s svojimi glasbenimi željami. SMO NEPROFITNI, BREZ REKLAM, POLITIKE, POROČIL, SKRATKA ZA TO NE DOBIMO NITI CENTA OD NIKOGAR, ker to počnemo prostovoljno, pa moramo vseeno plačevati po 44,13€ mesečno plus DDV. Se pravi da se plačuje iz žepa čisto na suho. Tudi sam sem vprašal, kam gre denar od izvajalcev, kateri že zdavnaj ni več, kot so napr: Boney M, ABBA, THE BEATLES,ELVIS PRESLEY.... pa sem dobil odgovor da hčerinskim družbam.....Vsak komentar je odveč. Samo sem se nasmejal in odšel, in si ogledoval notranjost stavbe kjer je SAZAS-marmor vsepovsod....

Replies

DAVID SLUGA IZ LUBLANE

#241 Re:

2013-11-29 10:46:26

#240: tomaz-dj -

SAZAS in odvetnik Sluga so resnično kriminalci  kateri Borčija kot sem ugotovil želijo utišati. Borči :::: ne daj se  podprimo ga, organiziraj  sestanek da se dogovorimo ampak pazi Sluga iz Apač  je njihovo peto kolo , na njega bodi pozoren barabe pokvarjene