Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo

Quoted post


Gost

#2387 PREDLAGAM NOVO PETICIJO

2013-11-07 07:00

Naslov naj bi bil. SLOVENIJA MOJA DEŽELA!

Citiram komentar, s katerim se 100% strinjam!

"Vlada,institucije pravne države,pričnite že enkrat jemati tistim,ki svojega (nagrabljenega)premoženja ne morejo dokazati z dohodki.Blokirajte,zasezite premoženje,ki so ga prepisali,darovali bližnjim.Začnite pobirati,podržaviti tudi premoženje po zgledu Italije, ki je povečala za 40% rubež mafijcem,to premoženje, objekte pa dala zadrugam in drugim za dejavnost.
Soodgovorni ste za propadanje, če nič ne storite, oziroma do sedaj samo davite poštene državljane, študente, delavce, upokojence."

Direktorji podjetij in vsi člani uprav naj za svoje delo garantirajo z lastnim premoženjem in premoženjem svoje družine. Tudi po 30 letih mora materialno odgovarjat za svoje dejanja.

Ako se to ne začne v roku 6 mesecev, potem mora vlada odstopiti.

Sem prav radoveden, koliko ljudi bi bilo pripravljeno prevzeti tako odgovornost.


JOOOOOOOJ!!!!
Dost mi je vsega tega sprenevedanja, prelaganja odgovornosti, pohlepnosti ljudi nad lastnim narodom, delitve na naše in vaše, leve in desne, bele in rdeče, dost imam izkoriščanja ljudi, ki se ne znamo pomagati............!!!!

Dajmo se SLOVENCI že enkrat združiti in počistiti pred svojim pragom. Zavedati se moremo, da smo si sami krivi, da imamo take ljudi "nad seboj". Ne smemo se deliti na barve, ker to oni podpihujejo in pridom izkoriščajo za lastne interese ter interese tistih, ki so jih tja postavili.

Sem prav radoveden, ali je EU, med komentiranjem smernic za našo državo, omenila tudi o koruptivnost naših politikov? Kake pa so bile smernice za njih?


V upanju, da se bo čimprej kaj premaknilo, vas lepo pozdravljam.

Replies


Gost

#2389 Re: PREDLAGAM NOVO PETICIJO

2013-11-07 20:45:18

#2387: - PREDLAGAM NOVO PETICIJO

PODPIRAM 100%

DAJMO SE ZDRUŽIT IN NAŽENIMO TE PIJAVKE S SVOJIH STOLČKOV!!! ONI BI RADI, DA BI BILI NJIHOVI STOLČKI OBLAZINJENI Z ČLOVEŠKIM USNJEM NAS DAVKOPLAČEVALCEV. DOL Z NJIMI!!!

 

PA ENO VPRAŠANJE.....KAJ SE JE ZGODILO 24. 10. OB PREDAJI PODPISOV?

NIČ NISEM VIDEL-SLIŠAL