Pobuda za ustanovitev neodvisne komisije za analizo javnega dolga

okiunre

/ #85 javni dolg PETICIJA

2013-02-13 22:25

Zase vem, da so vzeli lani izsiljevalno na lastno hišo/streho( ki si je ni vsak z lahkoto pridobil...), kot razlog-RECESIJA =>STARIM BAKICAM in INVALIDOM od PENZIJE!!!!! TO JE TO.
***Ne vprasujte me več kaj sem- Slovenec gotovo ne.- Baraba raje.
***Ti ljudje(hipotekarji, recesionisti,špekulanti, posredniki, 'podjetniki'...) imajo račune v tujini, ne bo nikoli ta denar prišel nazaj v poštene roke.
***V vladi, na občinah... sedijo=>vsaki drugi je najmanj Nikola Tesla, dr.Ferdinand Porsche, Tomas Edison..toplo vodo izumljajo!!!)V slučaju da pa bi res explodiralo, pa že tako imajo kufre bereit in na avion -adios Zlovenjia! Narod ti pa se znajdi kak se veš in znaš!
***Lahko se koga toži tudi skupinsko(kot se podpisuje tudi ta peticija).'Kengerlejev, Turških Paš,Hišnikov...je več kot eden ali dva, ki se jih obsoja javno (trenutno). Komu mar peticija, imeti debelo kožo je ZAKON.
***GRAJA TUDI JAVNIM OBČILOM! Na veliko komentirajo denarni primankljaj Postonjske policije: Avto 5 let star, 200.000km...plače imajo, gume niso vsake dobre...moj avto je 22 let star, 280.000km..gume so v redu, od penzije 360.-eu so mi vzeli >veš kot 30%!!KRAJA!!!Bi moral prijavit!!
***spomnim se enih Titovih besed pred II.svet. vojno, 14.divizije,..kam to pelje, zgodovina se ponavlja... ... ... ...