OBNOVITEV ŠPORTNEGA PARKA ŠEMPETER: TUKAJ IN ZDAJ!

# 29

/ #29

2016-03-30 11:28

Spoštovani.

Tudi jaz sem preživel velik del otroštva, predvsem pa ves čas šolanja v osnovni šoli, na tem igrišču. Sedaj pa kljub temu, da ne živim več v bližini, podpiram to akcijo in sem z veseljem dal glas za to.

Odločil sem se tudi, da napišem komentar k celotni zadevi, mogoče pa koga piči, mogoče pa pomaga.

Pisati o tem, da je to otroško in športno igrišče, sramota za kraj in okolico, mislim, da ni potrebno posebej opisovati, saj vsak, ki pride kadarkoli tu naokoli to vidi na lasne oči. Če ima človek pa še v spominu, kako je bilo nekdaj, pa to še bolj boli.

Se popolnoma strinjam, da je igrišče nujno potrebno obnove in posodobitve. Ker kot je nekdo že napisal, je v času vseh elektronskih medijev in tudi nekaterih drugih problemov sodobne družbe, to eden izmed načinov, da naše otroke usmerimo v pravo smer delovanja, kar pa bomo z igriščem kot je danes, težko naredili.

Ko govorimo o aktivnostih okoli Fontane piva, jih jaz ne bi obsojal, ker so pomembne iz drugega vidika, vendar osnovne življenske potrebe, kot zame to športno igrišče je, bi morale najti prednostno mesto.

V upanju, da sem s svojim glasom in komentarjem pripomogel k pozitivnem gibanju in s tem obnovi in posobitvi športnega igrišča, vas lepo pozdravljam.

Lep pozdrav

Podložan