Peticija proti ukinitvi parcelnih ograj v kampu Valkanela


Gost

/ #1

2016-02-28 16:03

Pozdravljeni!
Ukinitev ograj v AC Valkanela, je prav tako, kot bi v velikem stanovanjskem bloku, ukinili vhodna vrata in bi se vsi stanovalci in obiskovalci prosto sprehajali po stopnišču in posledično tudi mimo...skozi naša stanovanja! Imam dva mala otroka, moja parcela stoji praktično ob - na križišču zelo prometnih ulic in nesprejemljivo bi bilo, da vsaj fizično ne zavarujem svoje otroke pri igri od prometa! Poleg tega naj omenim, da, če nimam ograje, se mi dnevno parkirajo na parceli predvsem Italjani, ki se iz oddaljenih parcel pripeljejo na plažo in v bližini pustijo avtomobile do večera!! Moja parcela je zelo blizu plaže in je kot naročena zu parking ostalih oddaljenih gostov! Poleg vsega bi še omenil, da se nahajam na zračni liniji od plaže na toaleto, kar pomenim, da se vsaka duša, ki gre lulat ali kakat, mirno in radovedno sprehodi dobesedno mimo naše mize, kjer se zadržujem s svojo družino pri obedovanju in ostalih družinsko intimnih trenutkih! Tega niti približno ne mislim doživljati!! Se pravi, naj bom cel dopust redar za parkiranje, svoje razposajene otroke naj imam privezane kot domače ljubljenčke in vsakega, ki zaide na -2 dcl, skozi moj, zakupljen in pošteno plačan teritorij, prijazno in v vseh jezikih obveščam, da krši načelo etike in družinske nedotakljivosti...?!?
"Letos bo še veselica...!"



Plačilo oglaševanja

To peticijo bomo oglaševali 3000 osebam.

Izvedite več ...