SLOVENIJA ZAVARUJ MEJE

Tofa

/ #188

2015-10-27 17:01

Zapreti meje...ustavit gradnjo džamije, ker to je politično gibanje, ki bo poseglo s svojimi lovkami kar se da daleč. Džamija je ustanova s pretvezo, kjer kujejo politične načrte kako uvesti halal in sharia law v bivajoči državi....Živim v Avstraliji in to vidim s svojimi lastnimi očmi...kaj mislite zakaj so Tony-ja Abbotta v Avstraliji pregnali iz ministrskega sedeža??? In postavili za predsednika vlade ljubitelja muslimanov, ki jih bo zdaj pripeljal na tisoče v Avstralijo...gravža se mi ta naivnost in upam, da bo vsak končno spregledal, da je islam sestavljen iz več segmentov....politični kar pomeni politično dominanco v državi kjer zahtevajo shariat in pa tudi gospodarsko z uvedbo halal certificiranih izdelkov, da se lahko fundirajo v vse smeri...pa ne samo to imamo tudi "radikalni" islam, ki ga jaz kličem mesarji brez duše, ki obglavljajo ljudi vse povprek, da ne bi razlagala o tem, ker sem že dobila sporočilo od njih, da provociram njihovega "boga"....Torej v vseh gigantskih trgovinskih prehrambenih centrih v Avstraliji so vsi izdelki pod halal certifikatom!!! Verjemite ali ne to je resnica in vsa podjetja, ki niso opremila svojih produktov s halal certifikati so dobesedno drvela v propad. Ali moramo verjeti v "FALSE GODS" ker oni tako zahtevajo??? ne morem verjeti, kako so lahko vlade tako padle zaradi politične korektnosti??? Jaz enostavno tudi ne verjamem več, da je to politična korektnost, ampak vse kaj drugega.