SLOVENIJA ZAVARUJ MEJE


Gost

/ #142

2015-09-20 22:33

Živimo v pravni in sekularni državi, katere zakoni se morajo upoštevati in tudi izvajati. Vse ostalo vodi v anarhijo in rušenje države, naroda, kulture in državnih meja.
EU ni tisto, za kar se izdaja in služi le interesom Washingtona in ameriških korporacij, ki slabijo Evropo in jo z nasilnim naseljevanjem z drugih celin siromašijo in namenoma izničujejo njene narode in civilizacijske vrednote. Evropa je kontinent številnih narodov, ki živijo s polnimi človekovimi pravicami in ohranjajo svojo kulturo ter navade. V vsiljenem priseljevanju ljudi z drugih celin vidim nevarnost, da vso to svobodo izgubimo.
To je tudi plan nove ureditve sveta, ki iz ljudi želi ustvariti le nekakšne stroje za doseganje profitov multikompanij. Temu napoti stojijo nacionalne demokratične države, ki so ovira do popolne amerikanizacije Evrope in popolnega diktata, ki ga vsiljujejo ameriške korporacije.
Kar pa se tiče islama, sem tudi jaz potomec evropskih muslimanov, in na Evropo gledam kot kontinent tradicij in različnih kultur. Ne vidim ga kot kontinent po ustroju salafistov ali drugih skrajnih islamistov. Zagovarjam odmik vere od politike in moči odločanja ter sem pristaš sekularne družbene ureditve. Vere je potrebno spoštovati in same po sebi ne škodujejo nikomur. Škodljivi pa so religijski družbeni ustroji, ki kršijo človekove pravice ali pa jih celo ukinjajo.