SLOVENIJA ZAVARUJ MEJE


Gost

/ #137

2015-09-20 18:52

To je islamizacija evrope in zacetek propada civilizacije ter kulturne druzbe. Begunec bezi v prvo varno drzavo. Begunec ne obmetava policije z hrano ki mu jo je nekdo velikodusno podaril.Begunec je srecen ko pride na mirno ozemlje in ne izsiljuje svoje pravice se pred vstopom v doloceno drzavo. Ja res je vsi smo ljudje,toda vsak je vzgojen v svoji veri,kulturi in na svoji zemlji. Zelim da imajo slovenski otroci varno otrostvo na svoji zemlji. Za slovenske otroke ,invalide,starejse in nemocne nimamo ne posluha ne denarja. Slovenija ima posluh samo za tajkune ki so izropali naso dezelo do onemoglosti in za vse ki nas sedaj okupirajo in nam bojo zaceli postavljati in vsiljevati svoja pravila. Delaven miroljuben slovenski drzavljan pa je v vseh pogledih samo tepen in brez pravic.Kdor zeli legalno v sloveniji se nauciti slovenskega jezika,kulture in ziveti po slovenskih obicajih in zakonih je zelo dobrodosel,toda te ki ze ropajo se preden so prisli in ze vsiljujejo svoje pravice pa naj kar ostanejo tam kjer so. Torej ker smo vsi demokraticni potem naj jih tisti ki si jih zelijo vzamejo v svoje domove in naj za njih odvajajo mesecno stroske ki jih ima drzava.
Slovenska policija lacna in zejna z dvema sendvicema in tremi litri vode na dan gospodje z polnimi zepi gotovine pa tri tople obroke na 12ur.
To je pa res demokracija in enakost ter solidarnost.
Malo si poglejte kako so v nemciji ze napadli zensko z otrokom kako so razbili policijski kombi kako po grciji ropajo hise tudi po hrvaskem so ropali in razbijali vendar se to ne prikazuje. Poglejte si se druge medije in posnetke in si potem ustvarite svoje mnenje. Tudi zivali so vse zivali vendar koza in tiger ne zivita v isti kletki tako pa tudi mi nimamo kaj poceti na njihovem ozemlju in jim vsiljevati svojo kulture vendar pa to velja tudi obratno. Jaz spostujem tuje in tudi ostali naj spostujejo moje.