TISA – NE HVALA! (najhujši strup demokracije)


Gost

/ #213

2015-03-03 17:30

Ljudje, velike korporacije nas bodo zaradi njihovega lastnega finančnega pohlepa uničile. Postali bomo veliki reveži in živeli v neverjetni bedi, če bomo dopustili, da takšna in drugačna pogajanja, ki so zgolj in samo v korist teh korporacij, uspejo. Uporabite zdravo kmečko pamet in malce logike: če je neka stvar resnično dobra za nas, je nihče ne bo skrival, ker ni niti najmanjše potrebe po tem. Skrivali jo bodo zgolj v primeru, da se lahko za našimi hrbti in preko naše volje okoristijo. To je tisti 1% najbogatejših ljudi na svetu. Njihovo bogastvo in z njim pohlep raste, ostalih 99% ljudi pa je iz dneva v dan v vse večji in večji bedi in revščini. In to kljub vsemu tehnološkemu napredku in razvoju v svetu v 21. stoletju. Ali ni to skregano z logiko? Tehnološki napredek in razvoj bi moral omogočiti lepo in dostojno življenje vsem ljudem in nikakor ne zgolj peščici. Njihovo bogastvo in z njim čudovito življenje zanje jim prinašamo mi, navadni ljudje, delovna sila. Ne pozabite, da brez nas se vsaka korporacija zruši. Mi smo tisti, ki smo glavna gonilna sila velikih korporacij. In mi smo tudi tisti, ki jih lahko bremzamo in celo ustavimo, kadar nam napravljajo škodo. Razmislite o napisanem in podpišite peticijo.